Stilīgs interjers: koridors, kurā gribas apmesties uz dzīvi

interjers

Stilīgs interjers var būt ne tikai telpās, kurās atpūšamies, guļam vai ģimenes lokā vakariņojam. Koridors nav vienīgi telpa, kas savieno istabas – tur pat var ierīkot bibliotēku vai gleznu galeriju.

Piedāvājam septiņus piemērus, kā pārvērst koridoru par telpu, no kuras negribas aiziet.

 

1.Spilgts akcents

interjers

Koridors var būt spilgtākais akcents visā dzīvokļa interjerā. Gaitenis bieži ir pirmā telpa, ieejot mājoklī, un šis paņēmiens te būs īsti vietā.  Izvēlieties krāsu, kas izmantota arī citās telpās, tikai koridorā izmantojiet to intensīvāk.

 

2. Stilīgs paklājs

interjers

Ja eksperimentēt ar krāsām šķiet pārāk drosmīgs paņēmiens, var parotaļāties ar paklāja toņiem vai rakstu.  Ja vēlaties no kaut kā novērst uzmanību, ieteicams izvēlēties spilgtu un neordināru paklāju, savukārt ja gribas nedaudz dinamikas, labi derēs paklājs ar zigzaga rakstu

 

3. Fotogalerija

interjers

Ģimenes fotogrāfijas bieži krājas apputējušos albumos grāmatplauktā vai, vēl ļaunāk, zibatmiņā rakstāmgalda atvilktnē. Šķiet, ka nav vietas sendienu atmiņām arī rāmīšos uz darba galda. Šim mērķim arī labi derēs koridors, kur lieliski iederēsies glīti ierāmētu bilžu galerija. Lai skats būtu stilīgs un koridors neizskatītos piebāzts, fotogrāfijas labāk piemeklēt vienādi gaišā neitrālā tonī, bet rāmīšus tām izvēlēties tumšus.

 

4. Tapetes kā uz žurnāla vāka

interjers

Koridors ir telpa, kurā veikt remontu vai mainīt interjeru ir visvienkāršāk. Gaitenī, kā likums, mēbeļu nav daudz un pārvērtības neprasīs lielus tēriņus. Šajā telpā, piemēram, biežāk nekā pārējā mājoklī var mainīt tapetes, un izvēloties tās tikpat stilīgas, kā bildē uz interjera padomu žurnāla vāka, milzu summa nebūs jāpatērē.

 

5. Oriģināls grīdas segums

interjers

Te var izmantot dažādu toņu parketa dēlīšus, liekot grīdu. Bet var arī grīdu vienkārši nokrāsot vairākos toņos – izskatīsies stilīgi un interesanti, kā arī padarīs telpu dinamiskāku.

6. Griestu lampas

interjers

Daudzus neapmierina dzīvokļu zemie griesti, citi nejūtas komfortabli telpās, kuru griesti ir pārāk augsti. Lai novērstu nepatīkamās sajūtas, ir jāmaina interjers – lieliski noderēs griestu lampas, kas vizuāli telpu padarīs tādu, kādu vēlaties, turklāt ja izvēlēsities tās interesantos toņos, kļūs par stila odziņu.

 

7. Bibliotēka

interjers

Ja dzīvokļa saimniekiem brīvo laiku patīk vadīt lasot grāmatas, bet koridors ir pietiekami plašs, gaitenī var ierīkot mājas bibliotēku. Tam vislabāk izmantot vaļējus plauktus no sienas līdz sienai (vienā pusē).

 

Izsakiet savu viedokli un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar