Stāsts par Sandru Liepiņu

stāsts par sandru liepiņu

Mūsu uzmanību piesaistīja stāsts, ko sociālā tīmekļa vietnē Facebook savā profilā publicējis Uldis Cipsts:

“Mana sieva Diāna sāk saņemt telefonā no interneta adreses 88.135.146.148 sūtītu ziņu: “Diāna, tavs vīrs tevi krāpj”.

Sākumā Diāna domā, ka tas kāds pārpratums, bet šī ziņa tomēr patiesi bojā klimatu ģimenē. Diāna sāk jau aizdomāties un saka, ka viņai bija gadījums, kad viena draudzene nespēja pateikt otrai par krāpšanu un nosūtīja ziņu… Īpaši iedarbīgi tas viss ir kontekstā, ka vīrs pēdējā laikā gandrīz nav mājās, jo filmē seriālu “Šķiršanās Formula”.

Ziņas turpina nākt. Un Diāna jau pastāsta man par aizdomām, ka kāda meitene no filmēšanas grupas vēlas viņu brīdināt. Es paskaidroju, ka mūsu meitenes nesūtītu anonīmas ziņas – viņas iedotu pa purnu man un uzreiz izstāstītu Diānai, bet šādi argumenti maz palīdz.

Tad es sazinos ar policiju, bet tur nav nozieguma sastāva. Sazinos ar draugiem hakeriem, bet tālāk par piegādātāju noskaidrot patieso IP adresi ir neiespējami. Un tad man rodas laba doma!

stasts-par-sandru-liepinu-02

Es ierakstu IP adresi savā e-pastu programmā un uzreiz (!) atrodas sūtītājs. Cik vienkārši un kāpēc es to neiedomājos agrāk! Lūk … e-pasta adrese ir …. Sandrai Liepiņai, kura kopš maija cenšas izspiest no manis 1000 eiro, jo, pirms vēl sākt darbu pie MTG seriāla, es runāju ar viņu par projekta administratīvo vadību, bet Sandra nespēja to paveikt, jo nebija kompetenta un projekta vadību nācās mainīt.

stasts-par-sandru-liepinu-03

Ar to stāsts nebeidzas… Sandra neatzīstas, ka sūta anonīmas ziņas manai sievai, bet turpina pieprasīt naudu, draudot man pārtraukt attiecības ar MTG (kas ir TV3 īpašnieki). (Skat. saraksti pie bildēm) Jo Sandra ir Čaks Noriss. Viņas ietekme MTG ir nepārspējama. Viņas IP nav iespējams atrast. Un Sandra nekad neguļ… Viņa gaida.

Tādēļ rakstu Tev, Sandra – (Share lūdzu) – Tavā vecumā ir laiks saprast, ka par nepadarītu darbu nemaksās arī tad, ja sūtīsi anonīmas un amorālas vēstules. Un labāk par intrigām ir iemācīties labi darīt darbu. Savukārt iespējamie Sandras darba devēji – rēķinieties ar sekām…”

Kāds ir jūsu viedoklis par šīs, khmm… dāmas metodēm? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Facebook

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Arnovičs
Arnovičs

Uldim Cipstam slikta slava…Diez līgumi pie tā seriāla, kuru viņš taisa, ir saslēgti atbilstoši likumdošanai, maksājumi netiek kavēti. Varam atklāt jaunu diskusiju…

Moins
Moins

kas ir epastu programma?
kāds ir tās īstais nosaukums?

kas tas ir???
kas tas ir???

WTF??

Aprobežotais latvietis
Aprobežotais latvietis

Sviests, portālam pietuvinātu cilvēku atriebība, 100 % Uldis Cipsts pietuvināts portāla redaktoram.
Nekas ievērības cienīgs, lai par to veidotu rakstu un nožēlojami, ka šķietami normāls portāls ar kaut ko tik zemu nodarbojas