Sprīdītis – kā šodien izskatās slavenās latviešu kinofilmas varonis?

Sprīdītis – kā šobrīd izskatās mums labi pazīstamais 1985. gadā klajā nākušā latviešu kino šedevra visai ģimenei galvenais varonis?

Latviešu kino klasikas – filmas Sprīdītis galvenās lomas atveidotājam Ronaldam Neilandam tagad ir 36 gadi. Viņš klausās Kings of Leon, interesējas par auto, spēlē basketbolu un ir apceļojis pusi pasaules.

Ronalds Neilands savulaik ir spēlējis Rīgas pionieru pils tautas teātrī – tieši no turienes viņu izvirzīja konkursam uz Sprīdīša lomu kinofilmā. Viņam tad bija vien desmit gadu. Tieši pateicoties šai filmai, Ronalds saņēma arī citus darba piedāvājumus. Viņš bija mazais Edžiņš Nacionālā teātra “Indrānos”, kinostudijā ierunāja balsis “Zītaru dzimtā” un “Emīla nedarbos”.

Veiksmīgi uzsākto aktiera karjeru Ronalds tomēr neturpināja. Iestājies Rīgas Tūrisma skolā, vēlāk guva darba pieredzi Amerikā. Šobrīd eks-mākslinieks strādā par automašīnu tirdzniecības menedžeri. Viņa mīļākie sporta veidi – basketbols, galda teniss un riteņbraukšana.

Ronalds, kā jau Sprīdītim pienākas, ir apceļojis teju pusi pasaules – pabijis Kubā, Uzbekistānā, Kostarikā, Čīlē, Argentīnā, Vācijā, Anglijā, Ungārijā, Itālijā…

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
cbba
cbba

abbc