Spāņu muša, ilang-ilang un citi afrodiziaki

afrodiziaki

Spāņu muša, tāpat kā pornofilmas, dažādu izmēru un formu vibratori, pletnes, uzpūšamās sievietes, erotiskās masāžas eļļas un potenci stiprinoši līdzekļi jeb afrodiziaki – uzbudinājumu un seksuālo baudu pastiprinoši līdzekļi – nopērkami intīmpreču veikalos. Kas tie ir, stāsta seksa pētniece Rita Lasmane.

Cilvēks parastais, kad runa ir par uzbudinošiem līdzekļiem, uzreiz iedomājas „spāņu mušu” un atceras stāstus par to, kā agrā jaunībā puiši slepus lējuši meitām šampānieša glāzēs to „mušu” un meičas, nobaudījušas šo dzērienu, kā trakas lēca lējējam virsū. Tamlīdzīgus stāstus mēdz dēvēt par urbānām leģendām, kas nozīmē neatbilstību īstenībai.

Bet, ja jau ir pieminētas „spāņu mušas”, tad sāksim ar tām. Jā, patiešām – jebkurā seksšopā var nopirkt uzbudinošo līdzekli ar šādu nosaukumu. Ieteicams to lietot pāriem, kuriem jau radusies seksuālā interese vienam par otru. Tādā gadījumā iekšķīgi lietoti „mušas” pilieni vai tabletes, pēc pusstundas nonākušas urīnceļos, sāks viegli tos kairinot, tā liekot pieplūst asinīm attiecīgajai vietai un, pilnīgi dabīgi, kāpinot uzbudinājumu. Tāpat šo līdzekli lieto tikai tad, kad smadzenēs sācis strādāt seksuālais impulss, proti, jau ir seksuālā vēlme. Ieņemt „spāņu mušu” un abiem apsēsties pie televizora gaidot, kad sāksies tie lielie seksuālie brīnumi, nav jēgas. Ja cilvēks negrib mīlēties, nekādi pilieni viņu nepiespiedīs to darīt. Tāpat ir ar meitenēm un šampānieti: ja meitenei puisis neinteresē, tad nekādi pilieni šo interesi neradīs, nemaz nerunājot par lēkšanu virsū.

Protams, „spāņu muša” nav vienīgais afrodiziaks, kas nopērkams intīmpreču veikalā. Vēl ir iegūstami muirapuama – tonizējošas drogas no Amazonijas, johimbīns – arī tonizējošs līdzeklis no Āfrikas, dimiāns – drogas ar žeņšeņam līdzīgu iedarbību, un citi, atļaušos teikt, „nosaukumi”, kuru sastāvā dažādās kombinācijās atrodamas visas iepriekšminētās vielas plus mentols, cukurs, spirts, iespējams, žeņšeņ sakne. Starp citu, žeņšeņ kā tāds, bez visām citām labajām īpašībām, arī tiek lietots kā afrodiziaks.

 

Kāpēc tie ir afrodiziaki?

Tātad afrodiziaku teiksmainās īpašības skaidrojamas ar vairākiem apstākļiem: tiem ir augsta uzturvērtība, tiem piemīt bagātīgs vitamīnu un mikroelementu sastāvs, kas savukārt veicina pareizu vielmaiņu, ātru spēku atjaunošanos, no kā izriet paaugstinātas seksuālās spējas. Daži satur vielas, kas veicina fermentu izstrādi dzimumorgānos. Citi izsauc pastiprinātu asins pieplūdumu dzimumorgānos, palielinot to jūtību, sāk darboties otrādais efekts un aktivizējas galvas smadzenes, tas ietekmē psihi, sāk veidoties erotiskās fantāzijas. Dabīgie afrozidiaki iespaido hipofīzi un izraisa endorfīnu veidošanos. Tieši endorfīni saasina seksuālās vēlmes, izsauc eiforiju, paralēli tiem piemīt pretsāpju iedarbība un tie ļoti labi regulē nervu un endokrīno sistēmu, ir efektīgi pie frigiditātes un impotences, piepilda dzīvīguma enerģiju, izvada toksīnus.

Afrodiziaku grupas

Afrozidiakus nosacīti varētu iedalīt divās grupās – klasiskie (fizioloģiskie) un impresionie (psihotropie).
Klasiskie afrizidiaki optimizē asinsapriti, paaugstina potenci, stimulē iekšējo dziedzeru darbību, novērš frigiditāti, aizkavē pirmslaikus spermas izdalīšanos, paildzina dzimumaktu.

Psihotropie afrozidiaki paaugstina juteklību, pastiprina erogēno zonu jūtību, atraisa, paaugstina emocionalitāti.

Kur pirkt?

Nav tā, ka afrodiziaki nopērkami vienīgi intīmpreču veikalos. Patiesības labad jāsaka, ka šie uzbudinošie līdzekļi atrodami kaut vai visparastākajā pārtikas veikalā. Tikai jāsaprot, kura joma savā rumpītī ir jāuzprišina. Tāpēc ņemiet vērā, ka klasiskie afrozidiaki ir verbena, krustnagliņas, gerānija, jasmīns, ilag-ilang, ingvers, ciprese, kanēlis, mirte, citronzāle, kadiķis, muskats, palmroze, pačūlija, roze, rozmarīns, sandals, citronella. Psihotropie afrozidiaki ir apelsīns, bergamote, greipfrūts, ciedrs, vīraks, limmets, majorāns, mandarīns, mirre, rožkoks, priede, salvija, mārsils (timiāns).

Vai lietot?

Protams, ka lietot! Mēs taču nemitīgi rūpējamies par savu veselību, lai gluži vienkārši varētu gana efektīgi funkcionēt šajā pasaulē. Tad kāpēc būtu jāatstāj novārtā tā joma, kas dod tik daudz enerģijas? Kāpēc reizēm negribas mīlēties? Tāpēc, ka rumpītis ir noguris un pietrūkst visādu vieliņu. Afrodiziaki palīdz tām atjaunoties. Mūsu seksualitāte ir unikāla lieta: tā ģenerē un pastiprina jebkuru enerģiju, ko mēs uzņemam. Tad kāpēc neizmantot šo iespēju?

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
...
...

Labākais afrodīzijs ir Marihuāna.