Šovbiznesa aprindas šokā – Roberts De Niro niekojas ar kokaīnu

Roberts De Niro

Bijusī beisbola zvaigzne Lenijs Dikstra nācis klajā ar ziņu, kas šokējusi Holivudu: pirms pāris gadiem kādā ballītē Senbārtas salā viņš lietojis kokaīnu, un viņa blēņu biedrs bijis neviens cits kā aktieris Roberts De Niro. Turklāt, kā apgalvo sportists, bijis skaidri noprotams, ka De Niro to nedara pirmo reizi.

sovbiznesa-aprindas-soka-roberts-de-niro-niekojas-ar-kokainu-lennijs-dikstra
Bijusī beisbola zvaigzne Lennijs Dikstra

Savā memuāru grāmatā Dikstra raksta, ka aktieri saticis kādā trakā ballītē, pēc kuras nācies doties uz rehabilitācijas klīniku.

„Es atjēdzos Senbārtā. Tur, pie blakus galdiņa, sēdēja Roberts De Niro. Vārds pa vārdam, un tad nākamais, ko es atceros – mēs abi sēžam viņa viesnīcas numura vannasistabā, un visapkārt ir balts pulverītis. Šis zēns bija īsts profesionālis. Viņš tik pārliecināti ar pirkstu paņēma pulverīti un ielika mutē. Es neesmu pārliecināts, vai viņš zināja, kas es esmu,” raksta bijusī beisbola zvaigzne savos memuāros, detalizēti aprakstot, kā abi ar De Niro pavadījuši to vakaru narkotiku iespaidā.

Šī informācija izprovocējusi plašas diskusijas šovbiznesa aprindās, tāpēc ārvalstu žurnālisti nolēma vaicāt pašam Roberta De Niro, vai tā ir taisnība. Aktieris neieslīga garos komentāros, tikai pateica, ka Dikstras stāsts ir meli.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Janis
Janis

Stukacs :D