Smaga autoavārija Ādažu novadā – dzīvību zaudē pašvaldības policists VIDEO

Carnikavas novads

Naktī uz sestdienu Tallinas šosejas 11. kilometrā notika smaga avārija – autoevakuatora nostieptajās trosēs ietriecās Ādažu novada pašvaldības policijas automašīna, kuras šoferis – pašvaldības policists – gāja bojā notikuma vietā, bet divi cietušie – otrs pašvaldības policists un autoevakuatora darbinieks – nogādāti slimnīcā.

Aculiecinieka video

Nelaime notika pēc tam, kad no ceļa nobrauca autobuss un tam pakaļ ieradās autoevakuators, kas bija izlaidis kāpsli un nostiepis metāla troses. Pēc kāda laika no Rīgas puses strauji braucoša automašīna “Škoda” ietriecās metāla trosēs un uzbrauca kādai personai.

Ādažu novada Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Gints Dzirkalis Latvijas Televīzijai norāda: “Sīkāk mēs neko nevaram komentēt, jo Valsts policija veic pastiprinātu izmeklēšanu. Mēs no savas puses veiksim dienesta iekšējo pārbaudi. Esam, protams, sazinājušies ar diemžēl bojā gājušā darbinieka radiniekiem. Esam viņus informējuši par šo bēdīgo vēsti.”

Saistībā ar incidentu Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu.

Ceļu satiksmes negadījumā notikuma vietā bojā gāja automašīnas “Škoda” vadītājs. Divas personas ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Par notikušo Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu, un visi negadījuma apstākļi tiks skaidroti izmeklēšanas laikā.

Abi cietušie nogādāti Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, taču pagaidām plašākas informācijas par viņu veselības stāvokli nav.

Aculiecinieka foto

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar