Skandāls! Eltona Džona vīram uzradies mīļākais?

Eltona Džona laulātajam draugam uzradies mīļākais?
Eltons Džons un Deivids Fērnišs

Eltona Džona dzīvesbiedrs izrāda simpātijas savam fitnesa trenerim.

Pasaulslavenais mūziķis Eltons Džons iekļuvis mīlas trijstūrī, vēsta britu izdevums The Sun.

Skandālu un tenkas izraisījusi mūziķa laulātā drauga Deivida Fērniša divdomīgā rīcība – viņš nesen nopircis dzīvokli Londonā savam fitnesa trenerim. Un, bez šaubām, tik dāsns uzmanības apliecinājums (par nekustamo īpašumu Fērnišs samaksāja 330 000 sterliņu mārciņas) citam vīrietim, nevis savam dzīvesbiedram, sabiedrības tenku vācelēm šķitis pārāk nepārprotams un secinājums radies pats no sevis.

Eltona Džona vīram uzradies mīļākais

No kreisās: Deivids Fērnišs un Dens Viljams

Ar 33 gadus veco personīgo fitnesa treneri Deniju Viljamsu Fērnišs diezgan ciešās attiecībās ir jau vairākus gadus. Abi ne reizi vien manīti kopā apmeklējam naktsklubus, turklāt zīmīgi, ka šajās ballītēs nav bijis Eltona Džona.

Interesanti, ka uz Deivida Fērniša 51 gada jubilejas svinībām Viljams no Londonas speciāli atlidoja uz Havaju salām, kur notika ballīte (viņa ceļa izdevumus, kā runā, esot apmaksājis pats jubilārs).

Eltona Džona vīram uzradies mīļākais?
Eltons Džons un Deivids Fērnišs

Sabiedrība ir neizpratnē un mēģina uzminēt, kas notiek patiesībā, jo pats laulātais pāris tenkas nekomentē. Un arī pats „laulības jaucējs” uz jautājumiem atbild visai noslēpumaini: „Mēs vienkārši esam draugi. Es komunicēju ar viņiem abiem”.

Eltona Džona vīram uzradies mīļākais
Eltons Džons, Deivids Fērnišs un viņu dēli

Leģendārā dziedātāja Eltona Džona fani cer, ka šī „vienkārši draudzība” neizjauks britu mūziķa laulību. Lai nu kā, bet Eltons Džons un Deivids Fērnišs kopā ir jau divdesmit gadus un audzina divus dēlus.

Avots: The Sun

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar