Situētu pusmūža sieviešu izklaide – seksa tūrisms Āfrikā

seksa tūrisms

Fotogrāfes Sofijas Amālijas Klugartas fotoreportāža par salīdzinoši jaunu parādību – Eiropas sieviešu tā dēvēto „romantisko tūrismu” Kenijā un citās Āfrikas valstīs.

Bagātas, nobriedušas sievietes no Eiropas dodas uz Āfriku, lai atrastu nabadzīgo  vietējo iedzīvotāju vidū sev „kompanjonu”, kurš būs ar mieru, atalgojumā saņemot dāvanas un nelielu samaksu, padarīt košāku dāmu dzīvi, īstenojot jebkuru kaprīzi.

seksa tūrisms

Ierodoties Kenijā, Amāliju Klugarti izbrīnījis lielais daudzums padzīvojušu eiropeiska izskata sieviešu, kas gozējās pludmalē jaunu afrikāņu sabiedrībā. Arī viesnīcās fotogrāfe ieraudzīja tādu pašu ainu. It nevienu nemulsināja balto viešņu un vietējo vīriešu „ciešās” attiecības.

seksa tūrisms

Luīze ir viena no fotoreportāžas centrālajiem tēliem. Viņa pirmoreiz Kenijā ieradās jau 1997.gadā. Vispirms strādāja par gidi, bet vēlāk sievietei izveidojās romantiskas attiecības ar kādu vietējo un sieviete kļuva grūta.

seksa tūrisms

Pāris devās uz Franciju, kur viņiem piedzima dēls. Tomēr kopdzīve nebija ilga  – Luīze izdzina mīļāko, jo tas viņu krāpa ar citām sievietēm.

seksa tūrisms

Pēc tam Luīze pārcēlās uz dzīvi Kenijā, lai dēls nezaudētu saikni ar sava tēva tautu. Šobrīd viņa regulāri satiekas ar diviem vietējiem vīriešiem, taču tie ir tikai seksa sakari, bez jebkādiem tālākiem plāniem.

seksa tūrisms

Kā paskaidrojusi Luīze, eiropietes šurp brauc vientulības dzītas, bet vietējie vīrieši, kuriem nav nekādu ienākumu avotu, cenšas izdabāt labi situētajām dāmām. Un ne velti – sievietes savus seksa „kavalierus” atalgo ar gardu ēdienu, mīkstu gultu un dāvanām, kuras vīrieši lielākoties pārdod.

seksa tūrisms

Visbiežāk uz Āfriku kā seksa tūrismā jeb “romantiskos braucienos”  dodas pavecas, apaļīgas sievietes no Vācijas, Lielbritānijas un Šveices.

seksa tūrisms

Par naudu tādās attiecībās nav pieņemts runāt, ļaujot sievietei saglabāt īsta romāniņa ilūziju. Tomēr mēdz gadīties, ka samaksa tiek veikta uzreiz pēc seksa.

seksa tūrisms

Viena no sievietēm, ar kuru sarunājās fotogrāfiju autore, uz Keniju brauc katru gadu un uzturas šeit vairākas nedēļas. Viņa satiekas ar vienu un to pašu vīrieti.

seksa tūrisms

Sieviete dod „savam” afrikānim lielas naudas summas, lai viņš varētu samaksāt rēķinus abu kopīgās atpūtas laikā, kā arī atstāj naudu aizbraucot, lai viņš varētu normāli dzīvot līdz brīdim, kad „mīļotā” atgriezīsies.

seksa tūrisms

Bez tam, Kenijas vīriešiem šādas attiecības vieš cerību, ka varētu rasties iespēja pārcelties uz dzīvi Eiropā…

seksa tūrisms
…jo “romantiskie braucieni” var pārtapt nopietnās attiecībās, kaut gan tā notiek ļoti reti.
seksa tūrisms
Mēdz gadīties, ka sievietes sāk dzīvot savu fantāziju pasaulē, zaudējot realitātes sajūtu un aizmirstot, ka šādas attiecības ir visnotaļ abpusēji izdevīgs darījums, un pārdzīvo brīdī, kad nākas apjaust īstenību.
seksa tūrisms
Taču lielākā daļa sieviešu skaidri apzinās, ka gan viņš, gan viņa vienkārši izmanto viens otru.
seksa tūrisms
Piemēram, viena no sievietēm pēc vīra nāves sāka regulāri braukt uz Keniju, lai aizbēgtu no atmiņām par aizgājušo dzīvesbiedru. Viņa nevēlas jaunas attiecības un  patēvu saviem bērniem, viņai vienkārši ir vajadzīgs vīrietis, kurš uzklausa, un Kenijā viņa tādu ir atradusi.
seksa tūrisms
Jāpiebilst, ka tādus pakalpojumus var atrast ne tikai Kenijā, bet arī citur Āfrikā Karību jūras nabadzīgo valstu kūrortos. Pieprasījums rada piedāvājumu, maksājiet naudu un tiks apmierināta ikviena jūsu kaprīze.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ruksis
Ruksis

Tā ir reklāma.

Kaspars
Kaspars

Kas tas par mēslu?