Šīsvasaras Playboy ballīte – pikanta, bet bez papuča Hefnera

playboy vasaras ballīte

Katra Playboy ballīte ir notikums, kuru ar nepacietību gaida ne tikai lūgtie viesi, bet arī žurnāla fani.

Šogad tradicionālā vasaras ballīte „Sapnis vasaras naktī” (Midsummer Night’s Dream) viesus sagaidīja ar virkni jaunumu, gan labu, gan ne visai. Pirmkārt – šī var būt viena no pēdējām leģendām apvītajā villā.

 

Slavenā žurnāla dibinātājs, 90 gadus vecais miljardieris Hjū Hefners, kā zināms, Playboy villu pārdeva. Līguma nosacījumi — jaunajam villas īpašniekam jāšķiras no 200 miljoniem dolāru, turklāt jāatļauj „Playboy” dibinātājam Hjū Hefneram tajā mitināties līdz pat nāves stundiņai.

playboy-vasaras-ballite-pikanta-bet-soreiz-bez-hefnera-02

Šoreiz ballīti „Sapnis vasaras naktī” Hefners nepagodināja ar savu klātbūtni – viesus sagaidīja Playboy dibinātāja dēls Koners Hefners.

Jāatzīst, ka villa kā vienmēr mirdzēja greznībā, šampānietis lija straumēm un lūgtie viesi izklaidējās pēc sirds patikas visās šā vārda nozīmēs.

playboy-vasaras-ballite-pikanta-bet-soreiz-bez-hefnera-03

Daži viesi bija izvēlējušies diezgan solīdus (pēc Playboy mērauklas) tērpus, savukārt citiem gana labs šķitis aqua grims.

playboy-vasaras-ballite-pikanta-bet-soreiz-bez-hefnera-12

Arī slavenību trūkumu nemanīja – aktieri, sportisti  un žurnālisti nebija pasākuma organizatoriem likuši lūgties un labprāt baudīja Playboy ballītes priekus.

playboy-vasaras-ballite-pikanta-bet-soreiz-bez-hefnera-13

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar