Šineida O’Konora publicē pašnāvnieku vēstulei līdzīgu vēstījumu

Šineida O'Konora

Šineida O’Konora (Sinead O’Connor), populārā īru dziedātāja, svētdien sociālajā tīklā Facebook publicēja sirdi plosošu vēstuli, kas ļoti līdzinājās tiem vēstījumiem, kurus dodoties viņsaulē atstāj pašnāvnieki.

Šineida O’Konora saviem faniem atklāja savas personīgās dzīves aizkulises, pavēstot, ka daudzi ģimenes locekļi viņu ir nodevuši, kā arī to, ka iedzērusi lielu daudzumu medikamentu: „Tas ir vienīgais veids, kā piespiest viņus atkal mani cienīt. Es neatrodos mājās, bet gan vienā no viesnīcām Īrijā, kur reģistrējos ar izdomātu vārdu”.

sineida-okonora-publicejusi-atvadu-vestuli

sineida-okonora-publicejusi-atvadu-vestuli2

sineida-okonora-publicejusi-atvadu-vestuli3

Žurnālisti operatīvi sazvanījuši dziedātājas pārstāvi, kurš apstiprināja, ka 48 gadus vecā Šineida O’Konora pārdzīvo grūtus laikus. Drīz vien tapa zināms, ka policija dziedātāju ir atradusi un viņa neko nav sev nodarījusi.

Dienu pirms pašnāvnieciskās ziņas publicēšanas O’Konora Facebook paziņoja, ka pametot mūziku: “Mūzika man ir beigusies. Mūzika to izdarīja,” bija vēstīts ierakstā.

Savulaik 2007.gadā Šineida O’Konora intervijā TV vadītājai Oprai Vinfrijai (Oprah Winfrey) atklāja, ka 33 gadu vecumā mēģinājusi veikt pašnāvību.

Tomēr plašsaziņas līdzekļi atgādina, ka šī nav pirmā reize, kad dziedātāja publicējusi šādas ziņas.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar