Seriāla “Kāršu nams” ceturtās sezonas tīzeris vēsta par negaidītu sižeta pavērsienu

Video straumēšanas pakalpojumu vietne „Netflix” prezentējusi politiskā trillera „House of Cards” (Kāršu nams) ceturtās sezonas pirmo tīzeri.

“Frenks un Klēra turpina dzīties pēc varas, saminot visus, kas tam stājas ceļā, tostarp izcīnot kaujas arī savā starpā, – teikts video rullīša anotācijā. Galveno seriāla varoņu atveidotāji ir tie paši – Kevins Speisijs un Robina Raita.

Kā atgādina AceShowbiz, Frenka un Klēras attieksme vienam pret otru nekad nav bijusi ideāla, bet seriāla jaunajā sezonā pāra attiecības iegulst jaunā līmenī. Skatītājiem tiek dots mājiens, ka Speisija personāžam galvenais apdraudējums ir gaidāms tieši no Robinas Raitas atveidotās Klēras.

“Tu pat nevari iedomāties, kā tas ir – kad tev nekā nav. Tu pienācīgi nenovērtē to, ko mēs esam sasnieguši. Visu dzīvi man ir nācies cīnīties pilnīgi par visu”, – Frenks saka sievai seriāla “Kāršu nams” ceturtās sezonas pirmajā tīzerī. “Es redzēju nākotni. Mūsu nākotni”, – atbild Klēra. “Mums bija nākotne, pirms tu nebiji sākusi to postīt”, – iebilst Frenks.

Video rullītī var pamanīt arī jaunus seriāla “Kāršu nams” personāžus Džoela Kinamana (Joel Kinnaman) un Nīvas Kempbelas (Neve Campbell) atveidojumā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: AceShowbiz

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar