Sekss trijatā. Ko par to domā sievietes?

sekss trijatā
Sekss trijatā bija viņa ideja. Vēlmi to izbaudīt izteica viņš. Viņa neatbildēja ne jā, ne nē, toties par daudz ko nodomāja. Iespējams, viņš nekad neuzzinās viņas domas.
Piedāvāju anonīmā aptaujā iegūtus patiesos sieviešu viedokļus par šo vīriešu fantāziju.„Nav vērts mēģināt: ja šaubās, tad tas var atspoguļoties attiecībās.”

„Ar mani ir tā: te gribu, te negribu vēl vienu meiteni gultā, bet gadījumā, ja tā notiktu, tad uz vienu nakti un pēc tam es viņu vairs nekad negribu redzēt. Pazīstu vienu pāri, kas ir kopā jau desmit gadus. Nu, viņi vienreiz pamēģināja un vairs nekad neko tādu nedarīja, laikam neguva to, ko cerēja…”

„Mēs ar vīru par šo tēmu- par seksu trijatā – runājām, un nospriedām: ja ir foršs sekss, tad cilvēki kaut ko citu nemeklē, bet ja kaut kur atpūšoties kūrortā mēs sastaptu skaistu būtni, kas zina… Manam vīram vienreiz bija slikti sanācis (viņš, viņa draugs un drauga draudzene). Gribēt gribēja un pat sāka, bet neko nevarēja izdarīt, jo puiši nespēja skatīties viens uz otra „plikajām pakaļām”. Es arī nevarētu ar diviem džekiem – nevarētu koncentrēties.”

„Ja ir parādījusies tāda vēlēšanās, kāpēc gan neizmēģināt! Pats galvenais ir sievietes attieksme pret kaut ko tādu. Gadās, ka pēc tam, kad laulības gultā pabijusi trešā sieviešu dzimuma persona, sieva greizsirdības mākta moka vīru ar visādiem jautājumiem no sērijas „vai viņa tev patika”, „vai tu gribētu viņu satikt vēlreiz” utt., rezultātā vīrs neiztur zāģēšanu un izceļas pamatīgs strīds.”

„Man no domas vien, ka viņš varētu mīlēties ar vēl kādu, viss iekšā sagriežas otrādi. Nav svarīgi, kādā salikumā! Man trešais cilvēks gultā ir un paliek svešs pat tad, ja tas ir mūsu abu draugs vai draudzene. Galu galā, mums divatā nav garlaicīgi! Kaislīgs sekss, kāds mums ir, nedod iemeslu fantazēt par trešo! Punkts.”

„Ai! Neiesaku to darīt! Var mēģināt vien tad, ja sievietei nav ne mazākās noslieces uz greizsirdību. Citādi nomocīs šaubas: ja viņš pašlaik domā par to otru, bet ja nu viņa viņam vairāk iepatikusies. Brrr!”

„Es to laikam darītu tikai ar pavisam nepazīstamu vīrieti. Savējo nevienai nedošu!”

„Nespētu vērot, kā manējais manu acu priekšā drāž citu sievieti. Bet ar diviem puišiem gan es gribētu pamēģināt, ja viņi abi man ļoti patiktu un viņus redzētu pirmo un pēdējo reizi. Pirms kāda laika viens puisis man klāstīja, ka sekss ar divām sievietēm, kur viena no viņām ir puiša draudzene, īpaši saasina izjūtas. Tā arī nesapratu, ko viņš ar to gribēja pateikt.”

„Pazīstu vienu pārīti, kas veica tamlīdzīgu eksperimentu. Meitenei sagribējās paveikt ko traku un izteica mīļotajam piedāvājumu uzaicināt savu labāko draudzeni padraiskoties. Puisis negribīgi piekrita. Rezultātā meitene pēc tam pārmeta, ka viņš esot bijis pārāk maigs pret draudzeni, ka mazāk uzmanības pievērsis viņai pašai. Īsāk sakot, pamodās parastā greizsirdība. Ar to nebeidzās: atklājās, ka abi vēl noķēruši kaut kādu STS. Finālā meitenei vairs nebija ne puiša, ne labākās draudzenes.”

„Es gribētu izmēģināt, bet ne ar savu vīrieti.”

„Viens ir fantazēt par seksu trijatā, pavisam kas cits – gribēt to realizēt. Skaidrs, ka ar mīlestību tam nav nekāda sakara, bet ja tā, tad kāpēc gan nē?”

„Pati es nepiedalītos, bet man būtu interesanti pavērot no malas, kā manējais mīlējas ar divām sievietēm.”

„Ūūūū! Sekss trijatā ir kruta, bet ne ar savu vīru, ja vien jūs  nedzīvojat trijatā!”

„Pirmkārt: trijatā to var darīt ne ar savu mīļoto, lai nejauktu pliko seksu, kas ir patīkami un viegli, ar mīlestību, kas ir ļoti patīkami, bet ne vienmēr viegli. Otrkārt: vīrieši, kā izrādās, slēptākajās fantāzijās labprāt redzētu savu sievieti cita, sveša vīrieša apskāvienos, bet sievietes šajā ziņā ir daudz privātīpašnieciskākas un savu vīrieti ne ar vienu dalīt negrib.”

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar