Sekss līdz nāvei, jeb slavenības, kas mirušas aizraujošā nāvē

sekss

Gan sekss, gan nāve intriģē,vēl jo vairāk ar juteklisku baudu saistīti nāves gadījumi. Jo kurš gan vismaz reizi dzīvē nav vēlējies, lai viņa pēdējā stundiņa būtu aizraujoša. Izlasot aprakstītos notikumus, redzam, ka tas viss nemaz nav tik valdzinoši.

Daži no tālāk aprakstītajiem notikumiem ir guvuši apliecinājumu, bet citi paliek noslēpumā tīti un, iespējams, nekad netiks atklāti. Lai arī kā tur būtu, šie stāsti liek padomāt, pirms nodoties gultas priekiem.

 

Deivids Karadains

sekss

Iespējams, ka šis ir vislabāk zināmais ar seksu saistītais nāves gadījums. Deivids Karadains tika atrasts kails un miris savā Bangkokas viesnīcas numurā 2009. gada 4. jūnijā.

Holivudas leģenda un filmas “Nogalināt Bilu” zvaigzne bija ieradies Taizemē, lai filmētos savā jaunākajā filmā “Stretch”, kad viņu atrada karājamies tualetē ar auklu ap kaklu, plaukstas locītavu un ģenitālijām.

Sākotnējā versija par pašnāvību tika uzreiz noraidīta, kā nāves iemesls tika apstiprināta “nejauša nosmakšana”.

 

Fēlikss Forē

sekss līdz nāvei

Forē bija Francijas Republikas prezidents no 1895. gada līdz pat savai nāvei 1899. gadā, kad viņam bija tikai 59 gadi. Ziņojumi vēsta, ka Forē bija izsaucis uz pili savu mīļāko Margaritu Steinheilu, lai pavadītu draisku pēcpusdienu. Orālās baudas laikā Forē piemeklēja plašs insults, kas pielika punktu viņa dzīvei. Baumo, ka Forē  “sastingušās rokas bija sapinušās viņas matos”.

Tika ziņots, ka Forē nāve viņa mīļākajai izraisījusi šoku, kā rezultātā sievietei piemetās stingumkrampji. Viņas mirušo draugu nācās ķirurģiski atdalīt no franču (nāves) skūpsta.

 

INXS Maikls Hatčenss

sekss

Maikla Hatčensa pāragrā nāve Sidnejas viesnīcas numurā Austrālijā 1997. gadā sākotnēji tika uzskatīta par pašnāvību. Daudzi mūziķa fani un ģimenes locekļi kategoriski uzstāja, ka nāves patiesais iemesls bija “auto erotiskā nosmakšana” jeb “nāve elpas trūkuma rezultātā” masturbēšanas laikā.

Pēc diviem gadiem kādā TV intervijā Hatčensa bijusī sieva Pola Jetsa publiski apstiprināja faktu, ka harismātiskā un šķietami morāli kristālskaidrā Hatčensa nāves iemesls patiešām ir autoerotiskā nosmakšana.

 

Huņņu Atila

sekss līdz nāvei

Ir vairākas pretrunīgas un neapstiprinātas leģendas par Atilas nāvi, kas bija saistīta ar seksu (visas ir pietiekami interesantas), bet populārākā leģenda saistīta ar sadomazohistisko poligāmijas medusmēnesi.

Nekrietnais un ļaunais Huņņu Impērijas vadonis (pazīstams kā skarba seksa cienītājs un vairāku sievu vīrs) bija pašā seksa karstumā savainojis savu jaunāko sievu, un tā ieblieza viņam pa degunu. Atila noasiņoja un pameta šo pasauli.

 

Kristiāns Digbijs

sekss līdz nāvei

Var saskatīt nepatīkamu tendenci ar seksu saistītajās nāvēs. 32 gadus vecais Lielbritānijas TV BBC kanāla raidījuma “To Buy Or Not to Buy” vadītājs tika atrasts miris savās mājās Austrumlondonā pēc tam, kad “seksa rotaļās bija iznācis fušieris”. Blakus viņa līķim tika atrasta siksna un celofāna maisiņš. Jau atkal nāves iemesls – autoerotiskā nosmakšana.

 

Prostitūta – zombijs

sekss līdz nāvei

Šis gadījums it kā nav tiešā veidā saistīts ar nāvi, tomēr tas ir pārāk dīvains, lai paliktu neizstāstīts. 2013. gada martā Zimbabvē kāda prostitūta pakrita, izklaidējot klientu Manor viesnīcā. Policija, kas ieradās viesnīcas darbinieku izsaukta, pasludināja sievieti par mirušu, taču tiklīdz sievietes līķi ievietoja zārkā, viņa pamodās!

Ziņa, ka viesnīcā ir mirusi sieviete, izplatījās zibens ātrumā, salasījās pūlis, un varat iedomāties, kas notika tālāk. Šausmu pārņemtie ļaudis pajuka uz visām pusēm, klupdami krizdami metās prom, jo bija noturēja viņu par zombiju. Pēc kāda liecinieka teiktā, “tas bija kā kinofilmā. Cilvēki bēga uz visām pusēm kā izbiedēti tarakāni. Tas bija baisi, jo mēs visi bijām pārliecināti, ka viņa ir mirusi, tikai tāpēc, ka sieviete bija auksta. Brīnumi pavisam noteikti notiek”.

 

Erols Flinns

sekss līdz nāvei

Patiess stāsts: teicienam “ tu proti pavedinātāt kā Flinns” ir pamatojums –  populārās kinozvaigznes Erola Flinna romantiskie piedzīvojumi un episkā veiksme ar sievietēm. Diemžēl šarmantais mačo 1959. gadā  savus pavedinātāja ieročus nolika uz visiem laikiem. Pēc nedēļu ilgas uzdzīves Flinns kopā ar kādu sievieti nozuda savas jahtas kajītē un nekad vairs no tās neiznāca. Viņu ķēra sirdstrieka. Nav gluži skaidrs, vai Flinns nomira tieši mīlas akta laikā, bet nevienam nav šaubu, ka viņš bija izcils siržu lauzējs.

 

Nelsons Rokfellers

sekss

Šis ir Baltā nama seksa skandāls. Nelsons Rokfellers, Džeralda Forda prezidentūras laika viceprezidents, bija pazīstams kā liels sieviešu mīlētājs. Kā jau daudzi politiķi, arī viņš bija “ieķēries” savā palīdzē Meganā Maršakā. Lai gan sākotnēji tika ziņots, ka Rokfellers miris birojā, strādājot pie savas grāmatas, vēlākie ziņojumi vēsta, ka viņu piemeklējis infarkts, atrodoties mājās kopā ar Meganu. Panikas pārņemtā Megana piezvanījusi draugam un viņi kopīgiem spēkiem apģērbuši un nosēdinājuši viceprezidentu pie galda.

Lai gan tenkas par viceprezidenta attiecībām ar Meganu atšķiras atkarībā no to avota, ilggadējais Rokfellera palīgs Džojs Persiko PBS dokumentālajā raidījumā izteicies par Rokfellera ģimeni šādi: “Kļuva zināms, ka viņš bijis kopā ar jaunu sievieti, kas strādāja viņa labā, neapšaubāmi intīmos apstākļos un šā vakara laikā viņš nomira no infarkta.”

 

Pāvests Jānis XII

sekss

In delicato flagranto morto,” latīniski nozīmē “pieķerts miris ar nolaistām biksēm”, tieši šī stāsta dēļ pāvests Jānis XII varēja būt labāk pazīstams nekā Jānis XXX.

Katoļu baznīcas vadītāju no 955. līdz 964. gadam, iespējams, nogalināja kādas dusmīgas sievietes vīrs, kuram baznīcas tēvs sniedza… garīgu padomu. Ir viedoklis, ka pēc tik grēcīgas nodarbes bija nepieciešama pamatīga grēku izpirkšana.

 

Uroko Onoja

sekss līdz nāvei

Lai arī nodošanās seksam ar daudzām sievām atgādina dzīvi paradīzē, izrādās, var rasties arī nelieli sarežģījumi.

Veiksmīgais Nigērijas uzņēmējs Uroko Onoja tika atrasts miris savās mājās 2012. gada jūlijā, pēc greizsirdības uzplūdos paveikta seksa maratona ar visām savām sešām sievām. Naids sākās, kad Onoja baudīja savas jaunākās sievas sabiedrību, bet pārējās piecas apvienojās un uzbruka viņam ar nažiem un nūjām.

Gatavs izdabāt savām sievietēm, Onoja paguva apmierināt četras no savām “dūdiņām”, līdz pārstāja elpot. Pēc negadījuma esot apcietinātas tikai divas Uroko sievas (ziņojums ietvēra terminu “izvarots līdz nāvei”).

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar