Seksologs: Niknas sievietes, visticamāk, negūst orgasmu

Strīķe
Mūsdienās visapkārt ir ļoti daudz neapmierinātu un niknu sieviešu. Taču ne vienmēr tam iemesls ir seksa trūkums, uzskata seksologs Arturs Šulcs.
.
“Cilvēkiem nereti mēdz būt sekss, bet tas neizslēdz seksuālu neapmierinātību. Tas neizslēdz tuvības sajūtas trūkumu un sajūtu, ka mani neviens nemīl. Un, ja tāda nemīlēta sieviete redz vienu citu sievieti, kurai attiecību un mīlēšanās jomā viss kārtībā, viņa kļūst nikna! Jo, redz, tā mīlētā viegli lido pa dzīvi, patīk pati sev un patīk vīriešiem, bet es te ciešu, “strādāju” par sievu… Labi, man reizēm ir sekss, bet man tas nesagādā nekādu prieku… Visdrīzāk šādas niknas sievietes negūst orgasmu,” intervijā žurnālam “Ieva” stāsta Arturs Šulcs.
.
Ko darīt, kāds ir seksologa ieteikums šīm niknajām sievietēm?
.
Seksologs intervijā žurnālam “Ieva” atbild: “Jādabū vīrietis, kurš vismaz ik pa laikam samīļo!  Ja nesanāk atrast vīrieti, var iet psihoterapijā un meklēt, kas ir tie šķēršļi, kas neļauj vīrieti atrast un viņam ar baudu atdoties. Bet vēl var iet arī kādos kursos, nodarbībās, kur ir kustība, kur var dabūt pieskārienus un sava ķermeņa atdevi, izjust sevi. Tās var būt vingrošanas nodarbības, pārgājieni, dejas –  viss tas, kur ir ķermeniska saskare ar otru cilvēku. Jo saskarsmei, apskāvieniem ir būtiska nozīme, tie palīdz iepazīt savu ķermeni, tā vajadzības, patikšanas un nepatikšanas.”
.
Kā vēl nozīmīgu problēmu pāru attiecībā seksologs min sava ķermeņa nepieņemšanu. “Jā, un jo īpaši seksualitātes un sava ķermeņa pieņemšanas jomā – esmu nesmuka, pārāk resna vai pārāk tieva, esmu neveiksmīgs karjerā, man ir pārāk īss loceklis, neesmu muskuļains… Ar šādiem kompleksiem cilvēki sevi nepieņem – viņi jūtas tāli no ideāla, neapjaušot, ka reālajā dzīvē tas vispār nefunkcionē.
.
Reālajā dzīvē tas strādā tā: ja viens no pāra, teiksim, sieviete, nespēj pieņemt savu ķermeni, viņa šo trauksmi pārnes arī uz savu partneri, tas notiek psiholoģiski. Partneris neapjauš šo pārnesi, jūtas vainīgs un nesaprot, kas notiek. Viss it kā labi, bet trauksme ir gaisā. Piemēram, vīrs atnāk mājās, sajūt sievas trauksmi, kaut arī viņa neko nesaka. Viņa ir neapmierināta, pati īsti nesaprot cēloni (nepatīk pati sev, nepatīk savs ķermenis), un žults nāk ārā, vienalga, ko vīrs darītu vai teiktu,” intervijā stāsta Šulcs.
 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ssss
ssss

Arī piekritīšu, ka smaidīgās sievietes ir pilnīgi garām gultā.

Vēris
Vēris

Tieši pretēji. Niknas sievietes Orgasms rakstāms ar lielo burtu. Tādas sievietes orgasma laikā ārdās, kā trakas. Kaifs.