Seksa smarža: paši pavedinošākie aromāti

seksa smarža

Vīriešu sajūtas smarža ietekmē citādi nekā sievietes: dāmas spēj sajust parfīma pašas smalkākās nianses, turpretī stiprais dzimums aromātus atšķir daudzkārt sliktāk. Droši vien būsit pamanījuši, ka vīriešu parfīms ir daudz „vienkāršāks”, to kompozīcijā ir mazāks skaits ingredientu, bet aromāts asāks un nepārprotamāks.

Taču neraugoties uz to, ka vīriešu smadzenes nepiepūlas, lai šķetinātu sarežģītus aromātus, organisms uz tiem reaģē tik un tā.

Zinātnieki veica eksperimentu, kurā piedāvāja grupai vīriešu izvēlēties viņuprāt vispievilcīgākās smaržu notis, un lūk, kāds bija rezultāts:

 

Muskuss

Nepārprotams līderis, un tas nav pārsteigums: muskusu izstrādā dažu dzīvnieku tēviņu dziedzeri (aļņa, brieža, stirnu buka, bebra, bizamžurkas). Muskusa dziedzeri ir iekšējs “maisiņš”, kas atrodas starp dzīvnieka aizmugurējām ķepām. Dzīvnieku pasaulē muskusa smarža ir kā starta šāviens tēviņam: mātīte ir gatava un gaida! Muskusa smarža ir ļoti asa un spēcīga un parasti ir nepārprotami sajūtams aromātā, kas novējo smaržu mākonī sievietei aizejot, kas padara to iekārojamu.

Kur meklēt:

 

seksa-smarza-2

seksa-smarza-1

seksa-smarza-3

seksa-smarza-4

for Her, Narciso Rodriguez

Molecule 01 Escentric Molecules; Sycomore, Chanel; Gucci Premiere, Gucci; L’Instant Magic,Guerlain; for Her, Narciso Rodriguez.

 

Vaniļa

seksa-smarza-5

Saldais, pat pārāk, jutekliskais un nedaudz pikantais vaniļas aromāts uzbudina un sola drīzus saldkaismes brīžus. Vaniļas sastāvā ir fermenti, kas (lielā daudzumā) spēj radīt eiforiju, bet lietoti parfimērijā, ap sievieti rada noslēpumainu auru.

Kur meklēt:

seksa-smarza-6

seksa-smarza-7

seksa-smarza-8

seksa-smarza-9

Angel, Thierry Mugler

The One, Dolce & Gabbana; Angel, Thierry Mugler; Eternity Summer, Calvin Klein; J’Adore,Christian Dior; Hypnose, Lancome

Jasmīns

seksa-smarza-10

Jasmīna ēteriskā eļļa satur īpašu ingredientu: indolu. Aromāts ir uzbudinošs un libido veicinošs.

Kur meklēt:

seksa-smarza-11

seksa-smarza-12

seksa-smarza-13

seksa-smarza-14

A La Nuit, Serge Lutens

A La Nuit, Serge Lutens; Jasmine Musk, Tom Ford; Le Jasmin, Annick Goutal; Aqua Allegoria Jasminora, Guerlain; Jasmin Noir, Bvlgari

Piparmētra

seksa-smarza-15

Pārsteidzoši šajā sarakstā. vai ne? Iespējams, vīrieši piparmētru izvēlējās vienīgi tāpēc, ka tas ir vienīgais aromāts, kuru viņi pazina. Tomēr zinātnieku uzskata, ka svaigā un mazliet rūgtā piparmētras smarža atmodina smadzenēs labsajūtas centrus, tāpēc izvēle ir pilnībā saprotama.

Kur meklēt:

seksa-smarza-16

seksa-smarza-17

seksa-smarza-18

seksa-smarza-19

Nuit Etoilee, Annick Goutal

Verte a la Menthe, L’Occitane; Aqua Allegoria Mentafolia, Guerlain; Jasmine & Mint,Jo Malone; Kenzo L’Eau Par Ice, Kenzo; Nuit Etoilee, Annick Goutal

 Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Golbis

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar