TESTS: savelc pirkstus dūrē un uzzini, kuram personības tipam piederi

tests

Tests, kas atklās to, ko, iespējams, pats neapzinies, bet redz visi citi. Nedomājot savelc pirkstus dūrē un noskaidro, kādam personības tipam piederi.

 

1.  Šie cilvēki parasti ir vienkārši, klusi un kautrīgi, taču bieži ģēniji. Vispusīgi attīstīti, erudīti, gluži vai staigājošās enciklopēdijas. Nav tendēti uz kaut ko vienu, bet cenšas aptvert neaptveramo, patīk mācīties un iepazīt pasauli, un te lieti noder viņu lieliskās spējas mācīties. Enerģiski cilvēki, kam grūti nosēdēt mierā, parasti ir ideju ģeneratori.

Personības otra puse: tikai izredzētajiem ir lemts iepazīt viņus bez maskas, jo patiesībā šie cilvēki ir samērā noslēgti.

 

2. Šie cilvēki sevi veido paši. Viņi dažreiz šķiet drūmi un nepieejami, taču patiesībā ar jūtīgu un viegli ievainojamu dvēseli. Zināšanas, kuru apguve ne vienmēr norit bez sevišķas piepūles, ar prieku papildina tikai par tēmu, kas patiešām interesē un ir nepieciešamas. Šīs dūres īpašniekam piemīt izteikta intuīcija, taču tai visdrīzāk ir tehnisks raksturs un nav pielīdzināma gaišredzībai, tāpēc ka praktiskums liek prātam nemitīgi analizēt, salīdzināt un meklēt labāko risinājumu.

Personības otra puse: viņi mēdz kļūdīties cilvēkos. Labāk soli atkāpties, lai izdarītu spriedumu par cilvēku, vai vispār nespriest. Šie cilvēki ir unikāli, turpretī viņiem pašiem šķiet, ka neviens viņus pienācīgi nenovērtē.

 

3. Šie cilvēki pasauli uztver tādu, kāda tā ir – reālisti, stingri stāv uz abām kājām, praktiski un apdomīgi, bet tas nenozīmē, ka mēdz iedzīvoties uz citu rēķina. Radoši apdāvināti cilvēki, kas atradīs savu nišu, jo labi apzinās, ko no dzīves var gaidīt. Apkārtējo atbalstīti, spēj kalnus gāzt. Uzticami un uzticīgi, nopietni.

Personības otra puse: Dedzībā sasniegt mērķi, reizēm mēdz lidināties mākoņos, aizmirstot nolaisties uz zemes. Aizejot fantāziju pasaulē, reālo dzīvi no malas skatīt spēj salīdzinoši neilgi. Lai nezaudētu objektivitāti, vienmēr ir jāsajūt pulss.

 

4. Šie ir vērīgi un skrupulozi cilvēki. Spēj pacietīgi likt smilšu graudiņu pie graudiņa, līdz uzbūvē pili, tāpat kā liekot santīmu pie santīma tikt pie naudas žūkšņa. Turklāt prot racionāli izmantot ne tikai mazus budžetus, bet arī personīgos resursus. Tādu cilvēku devīze: „Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!” Viņi nemēdz lielīties un ciena monotonumu, klusumu un mieru.

Personības otra puse: komunicēšana ar cita tipa cilvēkiem viņiem nāk tikai par labu, jo paver plašākas iespējas, un ieteicams nedzīvot tikai personīgajās „četrās sienās”, jo viņiem piemītošā piesardzība neļaus riskēt un zaudēt. Ceļa galā garantēts šampānietis – galvenais, lai būtu kāds, ar kuru kopā to baudīt!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Psychology Today

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar