Satiksmes sastrēgumā 70 gadus: automašīnu kapsēta Beļģijā

Šī vieta izskatās baisa un pat nedaudz apokaliptiska, bet tā patiešām eksistē. Šī ir pati lielākā automobiļu kapsēta pasaulē. Tā atrodas Beļģijā.

Kā vēsta pilsētas leģenda, automašīnas pametuši amerikāņu karavīri Otrā pasaules kara gados. Nepārvaramu šķēršļu dēļ nav bijis iespējams tās nosūtīt uz ASV un nolemts automašīnas uz kādu laiku paslēpt mežā, bet daudzi tā arī pēc tām neatgriezās.

Vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka tā vienkārši esot pamesta transportlīdzekļu izgāztuve, kas palikusi vēl kopš Otrā pasaules kara, un tai nav nekāda sakara ar karavīriem. Lai nu kā, tā izskatās diezgan spocīga. Šī vieta pat bija epizodiski redzama slavenajā seriālā „Walking Dead”.

Agrāk šeit bijušas veselas trīs autokapsētas, bet tagad ir palikuši tikai 500 retro automobiļi. Lielāko daļu automašīnu ir „pievākuši” vietējie iedzīvotāji, jo tā netiek apsargāta.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Stienis
Stienis

Diemžēl šī vieta vairs nepastāv. Pirms gada vai diviem vietējā pašvaldība lika meža īpašniekam visus tos dzelžus izvākt no meža. Bija doma ar džekiem braukt tur fotografēt, bet nu viena šāda vieta ir mazāk.

Guncha
Guncha

Nu otrais pasaules karš tas noteikti nav. Pats vēlākais piecdesmito sešdesmito mija.