Sākotnēji prasīja 1 300 000, pārdeva par 440 000 eiro – pārdota Džemmas Skulmes māja Mežaparkā

Kāds uzņēmējs kļuvis par īpašnieku slavenās latviešu gleznotājas Džemmas Skulmes mājai Stokholmas ielā Mežaparkā, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”. 

Slavenajai māksliniecei šonedēļ apritētu 98 gadi, un ideja rīkot viņas mājās Džemmas dienas ir pieklususi. Lepnais nams Mežaparkā ieaudzis nezālēs, un Skulmes mantinieki sen esot prom.

Jau vairākus mēnešus leģendārās gleznotājas Džemmas Skulmes māja Mežaparkā šķiet pamesta – neviens tur neesot redzēts jau sen, un zāle sniedzas pāri potītēm. Tāds skats septembrī pavēries arī kādai mākslas studentei.

Iepriekš Džemmas Skulmes dēls mākslinieks Juris Dimiters, kas ar ģimeni dzimtas māju apdzīvoja kopā ar māsas Martas Skulmes ģimeni, ik pa brīdim publiski sūkstījās, ka mantinieki Mežaparka īpašumu nevar atļauties uzturēt.

Savulaik gan tika prezentēta ideja izveidot pastāvīgu mākslas telpu mājas spārnā, kurā savulaik strādājis Džemmas tēvs.

Sākotnēji māja pārdošanā tika izlikta par 1 300 000 eiro. Nu noskaidrojies, ka tā tikusi pārdota par 440 000 eiro.

Džemma Skulme mūžībā devās 2019. gada novembrī.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar