Sadzērušās krievu tūristes Turcijā ar čību met medmāsai, kura aicina lietot sejas aizsargmaskas

krievu tūristes

Turcijas kūrortpilsētas Antālijā kādā pieczvaigžņu viesnīcā trīs no Krievijas atbraukušas tūristes uzbrukušas medmāsai, metot ar čību, tā reaģējot uz viņas lūgumu nēsāt sejas medicīniskās aizsargmaskas, vēsta PledgeTims.com.

Margarita (23), Tatjana (32) un viņu draudzene ierašanās dienā ārsta kabinetā sarīkoja skandālu. Viena no viņām sūdzējās par sāpēm kājā un pieprasīja to apskatīt. Kad medicīnas darbiniece uzstājīgi rekomendēja lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, tūristes sāka viņu lamāt un “norādīt, kur viņas īstā vieta”.

Lai medmāsai veltītā vārdu tirāde neliktos nekāds joks, Tatjana novilkusi čību un metus to medmāsai Izmirai Ozturkai (25) sejā. Sieviete aizvainojumā iekliegusies un konfliktā iesaistījies ārsts, kurš izsaucis policiju un huligānes tikušas aizturētas.

Cietusī medmāsa policijai uzrakstījusi iesniegumu par uzbrukumu. Tika secināts, ka krievu sievietes atrodas alkohola reibumā, tomēr alkohola testu tūristes veikt atteikušās.

Te ir jāatceras, ka austrumu kultūrā mešana ar apaviem tiek uzskatīta par milzīgu apvainojumu. Skandalozākais incidents notika 2008. gadā, kad preses konferencē Bagdādē viens no vietējiem žurnālistiem -Muntadars al-Zaidi, ar kurpi iemeta ASV prezidentam Džordžam Bušam, par ko viņam tika piespriests cietumsods uz trim gadiem.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Foto: ekrānuzņēmums

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar