Rešetins šķiras – kolēģi stulbi, politiķi Maskavas aģenti, nu arī sieva lieka?

Rešetins
Foto: Facebook

Otrdienas rīts atausis ar ziņu, kas ne pa jokam sašūmējis daļu sabiedrības – Dailes teātra aktieris Intars Rešetins pārstājis nēsāt laulību gredzenu un draugiem un kolēģiem vairs neslēpj, ka pēc gandrīz divpadsmit kopā būšanas gadiem šķiras no sievas Zandas.

Pašā faktā, ka divi cilvēki nolēmuši doties katrs savu ceļu, protams, nav nekā neparasta. Tomēr gribi negribi prātā laužas doma, vai tik aktierim nudien nav iestājusies slavenā pusmūža krīze. Kā atceramies, pirms pašvaldību vēlēšanām Rešetins pievērsās politikai, publicējot Facebook niknu ierakstu, ka “galvaspilsētu vada Maskavas roka”.

Rešetins

Tūlīt pēc tam aktieris paziņoja, ka vairs nevēlas nekādus kontaktus ar mūziķiem un māksliniekiem, kuri uzstājas partijas “Saskaņa” rīkotajos priekšvēlēšanu pasākumos. “Visi latviešu mūziķi un mākslinieki, kuri piedalās Saskaņas centra organizētajos priekšvēlēšanu pasākumos, izdzēsiet manu telefona numuru!”  – Twitter rakstīja Rešetins. Tas nozīmē, ka viņš vairs nesarunāsies ar, piemēram, Olgu Rajecku un Samantu Tīnu, kuras priecēja ļaudis bezmaksas koncertā Ķengaraga promenādē Rīgā. Vai tā ir?

Pēc tam aktieris visai skarbi apšaubīja savu kolēģu kompetenci, neredzēdams “Spēlmaņu nakts” nominantu sarakstā, Rešetina prāt, cienīgas izrādes. Par to bija, maigi sakot, izbrīnīta arī cienījamā un daudz pieredzējusī teātra zinātniece Silvija Radzobe.

Un tagad kārta pienākusi sievai Zandai, kuras klātbūtnē un mīlestības pilnajā attieksmē Intars burtiski uzplauka gan kā aktieris, gan režisors. Zanda vīru atbalstīja ikkatrā pirmizrādē un lepojās par katru Intara profesionālo panākumu. Savukārt Intars, kā šķita, bija gādīgs un rūpīgs vīrs. Ģimeni Rešetins līdz šim vienmēr pozicionēja kā savu lielāko dārgumu un dzinuli profesionālajā laukā.

Tātad “svētdienas papuču” armijai drīzumā piepulcēsies arī divu meitu – Elīzas Marijas (11) un Grētas Marijas (5) tēvs Intars Rešetins.

Ļaunas mēles interneta komentāros melš, ka aktierim esot uzradusies kāda gados jauna sirdsdāma. Taču vismaz pagaidām Rešetins par to klusē.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
opis
opis

kam kāda daļa par to?PUARO,ejiet…….bekot