Rešetins ir snobs un mīkstais

Rešetins

“Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus.”

Tā teātra zinātniece Silvija Radzobe RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis” komentēja aktiera Intara Rešetina izteikumu par to, ka “Spēlmaņu naktij’’ nominētās izrādes patiesībā nemaz nav pelnījušas šo nomināciju.

Teātra zinātniece raidījumā norāda, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” teica Radzobe.

Literatūrzinātniece arī uzskata, ka Rešetina rīcība ir snobiska un viņa paustais viedoklis nekorekts. “Rešetins noteikti nav redzējis tās izrādes, ko žūrija ir redzējusi Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, kur ir bijuši patiešām visaugstākā līmeņa darbi aizvadītajā sezonā. Līdz ar to, viņa izteiciens, ka viņš nav snobs, liecina tieši par to, ka viņš ir snobs, jo viņam šķiet, ka īstu mākslu var radīt tikai Rīgā,” teica teātra zinātniece.

 

Populārākie raksti3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
mitjka
mitjka

Tā lūk notiek ar cilvēku ,kurš reklamē Dormeo matračus:)

Zane
Zane

Pārāk liela uzmanība vienam muļķītim.

Zane
Zane

Profesorei nevajadzēja tik zemu nolaisties. Rešetins ir iedomīgs muļķis – tas visiem ir skaidrs, bet profesorei lietot vārdu “apdirst”, manuprāt nepiestāv.