Renē Zelvēgere atkal citāda! Vai veikusi vēl vienu plastisko operāciju?

Renē Zelvēgere

Renē Zelvēgere, 45 gadus vecā aktrise,  pirmoreiz izgājusi sabiedrībā pēc skandalozā „uznāciena”  pērnā gada oktobrī, kad žurnāla “Elle Magazine” ballītē Losandželosā viņu varēja pazīt tikai ar grūtībām.  Un nu viņa atkal izskatās citāda.

Tostarp, kamēr plašsaziņas līdzekļos dedzīgi tika apspriesta viņas it kā neveiksmīgā plastiskā operācija, kas aktrises seju bija mainījusi līdz nepazīšanai, Zelvēgere apgalvoja, ka ir ļoti apmierināta ar savu jauno izskatu un kopā ar savu draugu, rokmūziķi Doilu Bremholu, Havaju salās baudīja Jaunā gada brīvdienas. Pēc skandāla Losandželosā Renē nesteidzās atgriezties sabiedrības skavās, bet gan veltīja laiku sporta nodarbībām, draugiem un filmējās.

Renē Zelvēgere

Tomēr trešdien Renē Zelvēgere ieradās modes zīmola Miu Miu 2015./2016. gada rudens–ziemas modeļu kolekcijas skatē Parīzes modes nedēļas ietvaros un, bez šaubām, nekavējoties nokļuva fotoobjektīvu fokusā.

Aktrise bija lieliskā omā un neskopojās dāļāt smaidus. Un atkal jau Renē Zelvēgeres seja izskatās citāda! Viņa atkal ir kļuvusi līdzīga agrākajai sev, aktrises sejā ir viņai raksturīgās mīmikas krunciņas acu kaktiņos, toties slavenie apaļie vaidziņi tomēr ir palikuši vēsturē.

Renē Zelvēgere

Kā aktrise panākusi pārmaiņas savā izskatā? Vai ir kļuvusi krietni vien slaidāka, vai atkal lietā likts skalpelis? Plašsaziņas līdzekļi apgalvo, ka pie Renē sejas atkal, visticamāk, ķērušies plastikas ķirurgi. Taču mums atliek vien minēt un gaidīt, līdz kāds paparaci aizraksies līdz patiesībai.

Taču, neraugoties uz kārtējām pārmaiņām Renē Zelvēgeres izskatā, nevarētu apgalvot, ka aktrise izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar