Pusaudžu seksa rotaļas: „krievu rulete” ar HIV inficēto lodes vietā

seksa rotaļas

Mediķi pauž bažas par ļoti bīstamu pusaudžu izklaidi – pieņemas sparā jauniešu seksa rotaļas „krievu ruletes” stilā, kur lodes vietā ir viens no orģijas dalībniekiem, kas inficēts ar HIV. Orģijas nodēvētas par „seksa ruleti”.

Kā ziņo Cadenaser.com, seksa ballītēs, kas  sevišķi populāras Barselonā, Katalonijā, pulcējas garlaicības mākti jaunieši, kas vēlas piebērt sāli savām acīmredzot pliekanajām seksa izklaidēm.

„Ruletes”, kuru spāņu plašsaziņas līdzekļi jau nodēvējuši par „krievu seksa ruleti” jeb „krievu HIV-ruleti”, būtība –  trīs vai četri cilvēki savstarpēji stājas dzimumkontaktos, turklāt obligāts nosacījums, lai ballīte vispār varētu notikt – orģijā ir jāpiedalās slepenai ar HIV inficētai personai. Kurš no seksa orģijas dalībniekiem ir „lode” jeb HIV nēsātājs, zina tikai viņš pats.

Vietējās klīnikas ārsts Žozefs Malolas (Josep Mallolas) norāda, ka tas tikai liecina par to, ka cilvēki kļuvuši pārdroši un vairs nebaidās no saslimšanas ar AIDS, jo „seksa ruletes” noteikumi aizliedz lietot prezervatīvus. Mediķis ir noraizējies, ka pārgalvīgie pusaudži aizmirsuši par to, ka nekas jau nav mainījies un AIDS joprojām ir nāvējoša slimība.

seksa rotaļas

Dakteris Malolas norāda, ka šobrīd vietējā klīnikā ārstēšanās kursu iziet 4500 HIV pacientu un katru dienu šis skaitlis papildinās vismaz ar vēl simts inficētajiem.  Turklāt šādu seksa orģiju sekas ir ne tikai bīstamais AIDS,  bet arī citas baisas slimības: C hepatīts, gonoreja, sifiliss un hlamidioze.

Mediķis izdevumam atstāstījis kāda seksa ruletes dalībnieka teikto.  „Pusaudzis neslēpa, ka viņam sekss dzīvē ir ļoti svarīgs, un viņš nevēlas visu dzīvi pavadīt prezervatīvā, tāpēc esot tikai viena alternatīva – aplipināties”, — stāsta ārsts.

Kā noskaidrojis izdevums, visbiežāk šīs savdabīgās seksa rotaļas piekopj homoseksuāli orientēti jaunekļi vecumā līdz 22 gadiem, kas alkst izbaudīt nervus kutinošus piedzīvojumus un vēlas „gūt baudu neizsargājoties”. Tomēr pakāpeniski šo dīvaino izklaides veidu pārņēmuši arī tradicionāli orientēti cilvēki.

Neraugoties uz risku saslimt ar nāvējošu slimību, daudziem šīs seksa rotaļas ļoti patīk un šķiet pat aizraujošas. „Dodoties uz tādu seksa ballīti, viņi ļoti riskē un gūst no šīs sajūtas baudu”, – uzskata psihoterapeite Keita Morlija.

Ilgu laiku „seksa rulete” spēlēta slepus, līdz trauksmes zvanus sākuši zvanīt mediķi. Katalāņu ārsti aprēķinājuši, ka ar HIV inficēto personu skaita pieaugumam paralēles velkamas ar šādu seksa orģiju popularitātes kāpumu.

Kā vēsta britu mediji Metro un Mirror, “seksa ruletes” pirmsākumi meklējami Serbijā un tā dēvēta par “serbu ruleti”. Valstī ilgu laiku tas nav uzskatīts par “kaut ko sevišķu, kam vajadzētu pievērst uzmanību”, līdz par to trauksmes zvanus sākuši zvanīt mediķi.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avoti:  Cadenaser.comMetro un Mirror

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar