Pugam 21 gadu jaunākā mīlestība – grimētāja no teātra

Ivars Puga

Aktieri Ivaru Pugu (55) Latvijas Nacionālā teātra jaunās sezonas atklāšanas pasākumā pavadīja viņa kolēģe Dita Ulmane (34), kuras ikdiena paiet teātra grimētavā. Abi kopā jau ir pusotru gadu.

”Ja darba sezonā gribi pilnvērtīgi strādāt, vasarā ir jāatpūšas. Man izdevās tik ļoti, ka tagad jāatpūšas no atpūšanās,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns smej Ivars Puga. Aktieris atvaļinājumu pavadījis kopā ar jauno draudzeni Ditu un viņas meitu Esteri Elīzu.

”Šī mums bija ļoti trauksmaina vasara. Dikti gribētu aizbraukt uz Taizemi, un kādreiz to noteikti arī izdarīšu, bet tieši šajā vasarā sapratu, cik daudz brīnišķīgu vietu ir tepat Latvijā,” atzīst Puga, kurš dzimtenes āres izbraukājis krustu šķērsu.

Šovasar Puga sievišķīgajā kompānijā pabijis Limbažos, kur viesojies sava teātra krustdēla Artūra Krūzkopa 33. dzimšanas dienā, kā arī desmit dienas nodzīvojis Mazirbes jūrmalā. ”Lielākā aktivitāte un labākā atpūta ir satikšanās ar cilvēkiem, kurus sen neesmu redzējis. Ja jūtu, ka viņiem ir prieks mani redzēt, tad nekas vairāk nav vajadzīgs. Protams, brīnišķīgi, ka ciemoties var doties patīkamā kompānijā, un tāda man arī bija,” atklāj aktieris.

Šovasar nokārtojusies arī Pugas privātā dzīve – pirms mēneša oficiāli šķirta viņa un bijušās sievas Lolitas laulība. Ģimene, kurā auga arī bērni, izjuka jau sen. Kā zināms, vēlāk Pugam bija 15 gadus ilgas attiecības ar aktrisi Daci Bonāti. Taču ar pirmo sievu aktierim saglabājusies draudzība.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Skaties.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar