Profesors Danilāns: Imūnsistēma jau nav muļķe, ka ražos antivielas kaut kādam nezināmam vīrusam, tāpēc ir jāvakcinējas

Anatolijs Danilāns

Arī cilvēki, kuri uzskata sevi par pilnīgi veseliem, ar stipru imunitāti, saslimst ar kovidu, tāpēc vajag vakcinēties, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā “Viens pret vienu” sacīja profesors Anatolijs Danilāns.

“Esmu baigi stiprs, nekad nesaslimšu! – Tā ir tukša muldēšana. To nevar paredzēt,” uzsvēra ārsts.

Viņš sacīja, ka arī pats ir veselīgs, nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm, bet tomēr saslima ar kovidu. Slimnīcā viņš pavadīja vairākus mēnešus, pēc tam atgūstoties no slimības radītajām sekām. Viņš cer, ka izdosies ar treniņiem tikt galā ar visām sekām. Galvenokārt profesors priecājas, ka izdzīvoja, jo redzēja arī to, ka cilvēki “mira šausmīgās mokās, elpas trūkumā”.

Danilāns aicina ieklausīties tajā, ko viņš saka, jo ir gan mediķis, gan slimojis ar kovidu. Viņš aicina cilvēkus domāt gan par sevi, gan saviem tuviniekiem un citiem līdzcilvēkiem, jo nevakcinēti cilvēki vieglāk izplata slimību. 

“Vakcinēšana nav nelaime, bet gan zinātnes sasniegums,” uzsvēra Danilāns.

Viņš piebilda, ka vakcīna palīdz gan stiprajiem un norūdītajiem cilvēkiem, gan arī vaidētājiem un vārgajiem, īpaši cilvēkiem, kuriem ir hroniskas slimības. 

Ārsts uzsvēra, ka, lai gan cilvēkam ir stipra imunitāte, laba veselība, specifiskās imunitātes pret kovidu nav nevienam, tāpēc nepieciešams vakcinēties. “Cilvēka imūnsistēma jau nav muļķe un neražo antivielas kaut kādam nepazīstamam vīrusam, tāpēc ir jāvakcinējas,” mudina profesors Anatolijs Danilāns.

Visu sarunu ar profesoru Danilānu var noskatīties ŠEIT.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Huh,vg
Huh,vg

No vecuma tu vecais perdali nezini ko muldi par to kapeiciņu kas tev azotē iespiesta, bat paši vakcīnas izgudrotāji, cilvēki kas izstrādājuši ir apgalvojuši ka labāk ir pārslimot jo tad rodas imunitāte, un neviens no vakcīnas ražotājiem neiesaka vakcinēt bērnus. Kamēr tu vecais mēsla gabals te dirs hujņu….

J@nis
J@nis

Pilnīgi tukša runāšana. Neviens nenoliedz kovīdu, neviens neapgalvo, ka ar to nevar saslimt. Runa ir par to, ka tā saucamā vakcīna nedod nekādu jēgpilnu aizsardzību, bet, ja dod, tad uz īsu laiku – jūs paši ziniet, cik ilgu – Veselības ministrija to jau publiskoja katra ražotāja potei. Kā tai jokā: kas kopīgs vakcinētajiem un nevakcinētajiem? Tas, ka tie abi nekad nebūs pilnībā vakcinēti. :) Jūsu sertifikātiem beigsies termiņš un jūs potēsieties atkal un atkal un atkal. Tik ilgi, cik vien VIŅi gribēs.