Policija iejaucas pusplikas un apreibušas medmāsas diendusā darba laikā kādā Rīgas skolā

Pirmdien, 19. septembrī, neilgi pirms 14.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas Rīgas skolas darbiniekiem, ka skolas medmāsa darba vietā atrodas tādā alkohola reibumā, ka nespēj patstāvīgi pārvietoties un veikt savus darba pienākumus.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargus sagaidīja skolas darbinieki, kuri pavadīja līdz medmāsas kabinetam.

Ieejot kabinetā, sastapta mācību iestādes medmāsa, kura gulēja uz kušetes apakšveļā apsegusies ar segu. Policijas darbinieki sievieti pamodināja un uzrunāja.

Pārrunu laikā, konstatēts, ka sieviete ir stiprā alkohola reibumā, pēc kā likumsargi veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, kas uzrādīja 4,09 promiļu reibumu.

Sieviete skaidroja, ka neko sliktu nevienam nav izdarījusi un jūtas labi, tādēļ no medicīniskās palīdzības atteicās.

Likumsargiem radās aizdomas, ka alkohola ietekmē esošā sieviete nespēs patstāvīgi nokļūt mājās, tādēļ tika pieņemts lēmums viņu nogādāt dzīvesvietā.

Sadarbībā ar skolas personālu, caur dienesta izeju sieviete tika izvesta no skolas un iesēdināta operatīvajā transportlīdzeklī.

Par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: RPP mājaslapa

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar