Playboy modele arestēta par sērijveida slepkavībām

Playboy modele arestēta par piecu noziegumu izdarīšanu, tostarp sava bijušā mīļākā slepkavības pasūtīšanu.

playboy-modele-aresteta-04

Zilacainā Playboy modele, Bosnijas un Hercegovinas skaistumkonkursa “Miss Bosnia” uzvarētāja Slobodanka Tošiča (Slobodanka Tosic) tika aizturēta viņas dzīvoklī pagājušajā nedēļā. Daiļavai pat nenotrīcēja ne skropstiņa brīdī, kad policisti viņai uzlika roku dzelžus un pavēstīja, ka tiek arestēta sakarā ar aizdomām par sakariem ar organizēto noziedzību un vairākām slepkavībām.

Kā noskaidrojies izmeklēšanā, Tošiča bijusi bandā, kuras vadonis bija modeles mīļākais, kurš šobrīd jau atrodas apcietinājumā, raksta izdevums Jutarnji.hr.

playboy-modele-aresteta-02

Noziedzīgajā grupējumā pavisam bijuši 32 cilvēki, tostarp arī bijušie īpašu uzdevumu vienības policisti, robežsardzes dienesta un iekšlietu ministrijas darbinieki. Kā pieļauj izmeklētāji, banda par slepkavībām un bruņotās laupīšanās nopelnījusi apmēram 4,5 miljonus eiro. Divu gadu laikā bandas locekļi veikuši vairāk nekā sešus uzbrukumus inkasatoriem un banku filiālēm.

Taču 2012.gadā bandas locekļi savā starpā saķīvējušies. Vairāki noziedznieki paziņojuši, ka viņu ienākumi ir par mazu, ņemot vērā to, ka padara visu „netīro” darbu, un nolēmuši „izstāties no spēles”. Cita versija pieļauj, ka strīdus iemesls bija tieši skaistā Playboy modele. Bandas barvedim viņa mīļoto gribējis „nocopēt” kāds viņa padotais. Un šķiet, ka Slobodanka, kuru bandā mīļi dēvēja par „Bobiju”, priekšroku deva otrajam. Par to liecina kāda no izmeklēšanā noskaidrotajām epizodēm – daiļava tiek vainota sava bijušā mīļākā – bandas vadoņa – slepkavības pasūtīšanā.

Šobrīd jau divi bandas locekļi ir atvadījušies no šīs pasaules: viens pakāries, bet otrs miris no sirdslēkmes. Divi citi – Seads Robičs un Edins Ahmetspahičs – atzinuši savu vainu. Abiem noziedzniekiem piespriesti pieci gadi cietumā katram.

Tostarp vairākiem bandas locekļiem izdevies aizbēgt no Serbijas, tāpēc apcietināt izdevies tikai 23 noziedzniekus.

playboy-modele-aresteta-03

Skaistā Playboy modele dzimusi nabadzīgā bosniešu ģimenē un jau kopš bērnības ilgojusies pēc bagātas dzīves. Jau būdama pusaudze viņa iemēģināja spēkus modeļu biznesā un kļuva slavena. Taču nekādus naudas žūkšņus tas zilacainajai meičai nesagādāja. Toties viņa iepazinās ar bagātu uzņēmēju, kas, kā vēlāk atklājās, bija vienkārši bandīts. 2014. gadā Tošiča pārcēlās uz dzīvi Horvātijā, kur fotografējās glancētajiem žurnāliem, tostarp Playboy, kā arī piedalījās realitātes šovos, raksta The Daily Mirror.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar