Pitbulterjers Halks – 78 kg smagais mīļumiņš

pitbulterjers Halks

Pitbulterjers Halks ir, iespējams, pasaulē lielākais šīs šķirnes suns. 18 mēnešus vecais “mīļumiņš” jau tagad sver 78 kg.

Neraugoties uz pitbulterjera biedējoši raženo augumu, suņa saimnieki Marlons Grennans un viņa sieva Lisa apgalvo, ka Halks ir ļoti mīlīgs un labākais draugs viņu 3 gadus vecajam dēlēnam Džordanam.

Video, kuros redzams Halks un Džordans ģimenes mājā Ņūhempšīrā, lauž visus stereotipus par pitbulterjeriem kā bezsirdīgiem briesmoņiem.

“Viņš ir mīlīgs, lieliski apmācīts suns”, stāsta Grennans. “Viņš rotaļājas ar manu dēlu un lieliski sadzīvo arī ar citiem ģimenes locekļiem. Halks ir ļoti mīļš.”

“Par pitbulterjeriem presē mēdz rakstīt tikai tad, ja notiek kaut kas slikts. Tieši tāpēc vēl aizvien valda mīts, ka šie suņi ir briesmoņi,” norāda Grennens. “Taču tā nav taisnība. Šie suņi varbūt nav domāti visiem, taču ja tiem ir labs saimnieks un dzīvnieki ir pareizi apmācīti, viņi var kļūt par lieliskiem ģimenes mīluļiem vai sargsuņiem.”

Grennanam un viņa sievai pieder Dark Dynasty K9 suņu audzētava, kurā par sargsuņiem tiek apmācīti amerikāņu pitbulterjeri, kas nonāk pie saimniekiem visā pasaulē. Dark Dynasty K9 ir arī Amerikas Suņu Audzētāju Asociācijas un Apvienotā Suņu Audzētāju Kluba biedrs.

“Es vēlos uzsvērt, ka mēs audzējam un apmācām suņus, lai viņi būtu mierīgi,” stāsta Grennens. “Mūsu mērķis ir padarīt šos suņus bezbailīgus, kas ir ļoti svarīgi sargsuņiem, taču mēs viņiem nemācām būt nekontrolējamiem, nemācām uzbrukt vai kost. Tā nav pareiza apmācība.”

Grennens ir saimnieks 12 pitbulterjeriem, kā arī veic vienas čivavas apmācību. Visi suņi dzīvo kopā ar ģimeni viņu milzīgajā īpašumā.

Taču Halks ir vislielākais no visiem, kā arī izpelnījies visvairāk uzmanības. Video, kurā redzama viņa svēršana, ir savācis jau vairāk nekā 7 miljonus skatījumu.

“Es ceru, ka varēsim mainīt cilvēku uzskatus par pitbulterjeriem ar pozitīvo uzmanību, kas pievērsta Halkam,” atklāj Grennens.

 

Avots: ABC News

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar