Pīrsa Brosnana mīļotā sieviete PIRMS un PĒC… kāzām

Par šīm fotogrāfijām domas dalās: vieni slavē Brosnanu par uzticību, neraugoties uz to, ka viņa dzīvesbiedre pēc laulībām ir diezgan ievērojami pieņēmusies miesās (kā jau varat iedomāties, pārsvarā tā domā sievietes), turpretī citi velta peļošus izteikumus Džeimsa Bonda atveidotāja sievai Kīlijai Smitai. Mēdz teikt, ka par gaumi nestrīdas…

Lūk, ļoti uzskatāmi – PIRMS un PĒC.

 

brosnans

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
RIO
RIO

Neesmu eksperts, bet nevar no tik mazām krūtīm izveidoties tik apjomīgas un vēl viss pārējais. Tas tiesa, ka siecvietes plaulst pēc dzemdībām, bet, ka šitā…!! Manuprāt tās ir divas atšķirīgas sievietes. Fakts arī, ka īpaši nesekoju līdz Brosnana dzīvei!

nikons
nikons

da lab, tas precibu bildes tak ir entos gadus atpakaļ. tas ir tikai naturāli.

.
.

ja hormonu efekts no vīra – normāli, bet kad tā pāris gadu lakā mainās nepilngadīgas , tad jādomā – par naudu vai prieka pēc priekš jebkura

Pinčuks
Pinčuks

Ir ok. Lielākā mūža daļa nodzīvota nemētājoties ar attiecībām kā ar stringiem. Dzeks neskatoties uz gadiem ir riktīgā formā! Prieks skatīties.

Duh
Duh

Kas šie par tādiem tendencioziem rakstiem? Lai iebiedētu jaunatni neprecēties? Un vispār – tie foto tak ir ar kādu 20 gadu atstarpi! Un viņa nebūt neizskatās slikti arī t.s. “pēc”..

S.
S.

Un apprecoties tā sieviete saprata, kas laulība ir par elli. Vīrietim tomēr visu cieņu! Labi, ka tādi vēl ir kā piemērs pasaulei.

bu-buu
bu-buu

Sasmējos…. Brosnans jau arī jaunāks nav palicis. Tās bildes ir ar 20!!!! gadu starpību.

Mončuks
Mončuks

Nu muļķīgi ja tu mīli savu sievieti tad mīle neskatoties uz neko! Paldies Dievam ir tādi jauki vīrieši pasaulē ! :)