Pilots lidojuma laikā izklaidējas ar Playboy modeli

Pilots lidojuma laikā acīmredzot garlaikojās, tāpēc uzaicināja paviesoties lidmašīnas vadības kabīnē 24 gadus jauno Playboy modeli Hloju Hantu (Chloe Khan), lai kopīgi iemalkotu šampanieti un uzvilktu kādu dūmu.

Aviolainerī, kas lidoja no Kuveitas uz Ņujorku, tobrīd atradās 300 pasažieru.

Pilots jau pasažieru iekāpšanas laikā bija pamanījis šova X-Factor dalībnieci un Playboy modeli Hantu. Tiklīdz gaisa kuģis pacēlās debesīs, pilots palūdza stjuartei uzaicināt Hloju un viņas draudzeni paviesoties pilotu kabīnē. Jāpiebilst, ka pilots ir precējies.

Uz izbrīnīto daiļavu jautājumu, vai tas nebūs pretrunā ar lidojuma drošības noteikumiem, draiskoties kārais pilots atbildējis: “Šeit likumus nosaku es “.

Vīrieša uzvedība bija ļoti vaļīga – viņš pasūtījis jaunajām sievietēm šampanieti, smēķējis cigaretes, aicinājis Hantu apsēsties viņam klēpī un pat atļāvis draudzenēm „paspaidīt pogas” lidmašīnas vadības pultī. Bez tam, pilots uzstājis, lai meitenes viņu uzrunātu par „nerātno pilotu”.

Kuveitas lidsabiedrība pagaidām nav komentējusi notikušo, taču visticamāk „nerātnajam pilotam” jau pavisam drīz nāksies meklēt jaunu darbu.

 

Avots: BroBible.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Marko
Marko

Ganjauka termināla slimība puikam. Pēdējais reis pirms ķīmijterapijas. Sieva mājās fronti taisa un tagad atriebjas.
Pilots uz Urrā darbu uzteikt gribēja.