Piezīdušies lielās naudas dēļ – Brieža bijušais treneris skarbi kritizē Maira komandu

Mairis Briedis

Maira Brieža pašreizējā treneru brigāde ar Sandi Kleinu priekšgalā ir ļoti neprofesionāla, bet viņam apkārt esošā komanda piezīdusies tikai naudas dēļ, uzskata Brieža bijušais treneris Elvis Mihaiļenko.

Pasaules boksa supersērijas pusfinālā Briedis sestdien līdzīgā un ļoti skatāmā cīņā zaudēja ukrainim Oleksandram Usikam. Mihaiļenko šo cīņu vēroja netālu no ringa sarkanā stūra, kur atradās Brieža komanda, un par redzēto un dzirdēto ir šokēts.

“Ja Mairis vēl plāno turpināt karjeru un mūsu bokserim ir ļoti labas perspektīvas, tad viņam nopietni jāpadomā par savu komandu. Es redzu nevis profesionāļu komandu, bet gan cilvēkus, kuri piezīdušies Mairim sava personīgā “pīara” un lielās naudas dēļ,” portālam lsm.lv sacīja Mihaiļenko. “Tur bija pieci seši cilvēki. Bez bijušā triatlonista Sanda Kleina bija arī ārsts vai tā dēvētais “ketmens”, fitnesa treneris no pauverlifteriem Agris, un vēl menedžeris Alberts, kurš boksā ir gadus piecus, ne vairāk, kā arī atbildīgais par sadarbību ar presi Raimonds, kura misija tur nebija saprotama, un vēl divi man nepazīstami cilvēki. Taču pat ne tur ir sāls. Pirmajā pārtraukumā starp raundiem katrs no viņiem kaut ko kliedza, katrs ieteica kaut ko citu, mēģināja savu viedokli ieteikt Mairim. Pēc boksa likumiem ringā tajā brīdī ir jābūt vienam cilvēkam, un tikai vienam jārunā un jādod padomi. Šeit bija otrādi – visi seši kaut ko runāja. Turklāt runāja “mātes valodā”, pūlējās cits citu pārtraukt. Labs padoms no menedžera Alberta Hačaturova: “Lai viņš baksta ar kreiso”. Kā jums patīk? Un tas cīņā par pasaules čempiona titulu – baksti ar kreiso. Sandis viņam pretim: “Aiztaisi muti!”. Bet menedžeris atcērt: “Ej, tu…”

Mihaiļenko tur notikušo nosauc par tirgu, viņaprāt, nebija nekādas taktikas un stratēģijas. Ja tāda būtu, Briedis droši vien uzvarētu. “Savā būtībā Briedis ir ļoti ievainojams cilvēks. Viņš nav no dzelzs. Viņam visu laiku nepieciešams atbalsts, uzmundrinājums, viņam jāpaskaidro, kāpēc jādara tā vai šitā. Un tad viņam viss sanāks, viņš noticēs pats sev. Manuprāt, neviens no komandas līdz galam neticēja, ka Briedis var uzvarēt. Kā viņi var viņu uzmundrināt un visu kārtīgi izstāstīt, ja neviens no viņiem nekad nav bijis profesionāla boksera ādā un nezina, kā cilvēks jūtas astotajā raundā, kā 11. raundā. Lai arī tur būtu desmit augstākās izglītības sporta akadēmijā.”

Viņa bijušais treneris ievērojis, ka pēc cīņas Mairis viens pats pameta ringu un lēnām devās uz ģērbtuvi, bet komanda ringā vēl kaut ko svinēja. Un tikai pēc kādas minūtes attapās, ak, viņu bokseris ir aizgājis. “Tajā brīdī man palika ļoti žēl Mairi, lai arī ko es par viņu teiktu. Pat palika kaut kā ļoti neērti. Kā tā? Tas izsaka vienu – viņa stūris, viņa komanda Mairim ir vienaldzīga, viņam komandā nav autoritāšu. Tajā brīdī viņš izskatījās tik bezpalīdzīgs.”

Mihaiļenko uzskata, ka Briedim vajadzētu braukt uz ASV un tur tālākās perspektīvas būtu daudz lielākas, bet primārais – mainīt sev apkārt esošo komandu. Elvis bija Brieža treneris 2012. gadā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar