Piedzērusies Madonna vārtās pa grīdu un staipa kājas prestižā fotoizstādē Londonā

Madonna

Interneta lietotāji sajūsmā lauž krēslus par vietnē YouTube publicēto aculiecinieku video, kurā galvenā varone ir popdīva Madonna. Dziedātāja ar savām izdarībām aizēnoja  fotogrāfu Markusa Pigota un Merta Alasa darbus izstādē Londonā oktobra beigās, kļūdama par galveno apskates „objektu”.

58 gadus vecā dziedātāja prestižās fotoizstādes atklāšanas pasākumā ielingoja, būdama jau pamatīgās burās. Madonnas interesantā parādīšanās, protams, uzreiz ieinteresēja pasākuma apmeklētājus. Publika tā vietā, lai aplūkotu fotogrāfu veikumu, savus skatienus pievērsa ekscentriskajai dziedātājai. Taču tas vēl bija tikai sākums.

Madonna

Ieraugot ekspozīcijā savu portretu sado-mazo stilā, Madonna, paķērusi no galda glāzi ar sarkanvīnu, nostiepās uz grīdas līdzās savai fotogrāfijai.  Un lai pasākuma apmeklētājiem nerastos ne mazākās iespējas paiet garām šim šedevram to nepamanot, izstiepa pret griestiem vienu kāju. Jāatzīst, ka stīvus kauliņus Madonnai pārmest nevar – viņas pusšpagats izskatījās iespaidīgi.

Fotogrāfs Merts Aless, redzot notiekošo, centās situāciju glābt. Viņš nometās uz grīdas blakus Madonnai, likdams domāt, ka viss notiek tieši tā, kā iecerēts.

piedzerusies-madonna-3

„Medža ir īsta kompānijas dvēsele un vienkārši nolēma sarīkot klātesošajiem nelielu šovu. Un viņai izdevās visiem uzlabot garastāvokli”, — sociālajos tīklos vēlāk vēstīja aculiecinieki.

Te jāpiebilst, ka Madonnas stilā jau kopš neatminamiem laikiem ir ekstravaganti izgājieni.  Vieniem tie šķiet piedienīgi, citiem ne pārāk. Atgādināsim, ka vēl nesen Madonna deva iemeslu tenkām par savu dēku ar melnādaino aktieri Indrisu Elbu, pamanījās atkailināt krūti Instagram sekotājiem par prieku un apsolīt orālos glāstus visiem, kas ASV prezidenta vēlēšanās balsos par Demokrātiskās partijas kandidāti Hilariju Klintoni.

Skatieties video:

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar