Pedofilam bērnus mēs piedāvājam paši

pedofilam bērnus piedāvājam paši

Puisis tev nosūta draudzības uzaicinājumu. Tu viņu nepazīsti, bet profila bildē viņš izskatās ļoti simpātisks, tāpēc pieņem viņa uzaicinājumu.

Ir tavas meitiņas pirmā skolas diena. Viņa izskatās tik piemīlīga savā jaunajā kleitiņā, tāpēc tu viņu nofotografē un attēlu ievieto Facebook, lai radi un draugi redz.

Tu esi tik laimīga/-s, ka “iečekojies” viņas skolā, turpat Facebook profilā piebilstot: “Nespēju noticēt, cik viņa jau liela. Laiks lido vēja spārniem. Esmu ļoti lepna mamma/tētis.”

Tajā pašā laikā noslēpumainais puisis, kura uzaicinājumu tu pieņēmi, saglabā tavu ievietoto meitiņas attēlu savā telefonā un nosūta to vēl 60 citiem pieaugušiem vīriešiem visā pasaulē ar piebildi:

“Latviešu meitene. Vecums 6 gadi. Brūni mati. Tumšas acis. $5000 .”

Tu ne tikai pasniedzi uz sudraba paplātes sava bērna attēlu cilvēku tirgotājam, bet paziņoji arī viņas skolas nosaukumu un precīzu atrašanās vietu.

Tu nemaz nenojaut, ka tava meitiņa tika pārdota 43 gadus vecam pedofilam, pirms vispār ieradies viņas skolā no rīta. Tagad viņa ir ceļā uz Dienvidāfriku ar maisu galvā. Viņa ir apjukusi un nobijusies. Meitenīte raud, jo viņu no skolas izņēma nepazīstams vīrietis. Viņa nezina, kur ir viņas vecāki, kurp viņa dodas, kas ar viņu notiks.

NEPIEVIENO NEPAZĪSTAMUS CILVĒKUS SAVIEM FACEBOOK DRAUGIEM.

UN NEIEVIETO SOCIĀLAJOS TĪKLOS INFORMĀCIJU PAR VISIEM SAVAS DZĪVES SĪKUMIEM.

Izvairies no bērnu fotogrāfijām kā profila attēliem.

Esiet atbildīgi vecāki saviem bērniem.

 

 

Izsakiet savu viedokli – rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 
Avots: Charliesangelsoutreach.org

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

32 Komentāri on "Pedofilam bērnus mēs piedāvājam paši"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Jānis
Jānis

Kārtējais šausmu raksts adrenalīna cienītājiem! Protams, ar bērnu fotogrāfiju ievietošanu jābūt uzmanīgiem, tomēr, izlasot rakstu, rodas jautājumi. ” No skolas viņu izņēma nepazīstams vīrietis…… ” Kā viņš uzzināja, kad beigsies stundas? Vai tiešām skolas darbinieki neievēroja, ka kaut kas nav kārtībā? Vai gadījumā pedofilu tīkla dalībnieks nestrādā arī skolā – ja jau varēja paņemt, tad viņš skolā nebija svešinieks.

Tante
Tante

Šis raksts ne tikai būtu jāvelta kā piedomāt ko mēs apstiprinam kā savus draugus soc portālos, bet arī kādas savas dzīves ainas ievietojam publiskajai apskatei…. tie chek in ir perfekti zagļiem.. jūs esat ceļojumā lieliski… zaglim iespēja šo momentu izmantot.. un jūs tik laimīgi čekojiet vietas kur , kas ar ko un kāpēc… virtuālā dienasgrāmata….vārdu sakot drosība ir primāri pazaudēta! Bērni arī fakts, negribat neticat un turpinat dzīvot savā sulā, es tā nevaru un negribu.

Mr Ikaruss
Mr Ikaruss

Haha :) Nu kāpēc biedēt vecākus ar šitādiem rakstiem? Ieliec bildi fb – tas nozīmē ka bērns uzreiz jau principā ir pārdots, ar maisu galvā uz Āfriku, kur pasakaini bagātie āfrikāņi skrien ar naudas maisiem pretī jūsu bērna nolaupītājam, kurš ar savu tetovēto seju bez problēmām skolā ir uzdevies par Jutas tanti un savācis bērnu….. Beidziet lasīt šitādas muļķības un neceliet sev bezjēdzīgi asinsspiedienu. Aizejiet labāk pafotogrāfēties un pasmieties :)

wpDiscuz