Pedofilam bērnus mēs piedāvājam paši

pedofilam bērnus piedāvājam paši

Puisis tev nosūta draudzības uzaicinājumu. Tu viņu nepazīsti, bet profila bildē viņš izskatās ļoti simpātisks, tāpēc pieņem viņa uzaicinājumu.

Ir tavas meitiņas pirmā skolas diena. Viņa izskatās tik piemīlīga savā jaunajā kleitiņā, tāpēc tu viņu nofotografē un attēlu ievieto Facebook, lai radi un draugi redz.

Tu esi tik laimīga/-s, ka “iečekojies” viņas skolā, turpat Facebook profilā piebilstot: “Nespēju noticēt, cik viņa jau liela. Laiks lido vēja spārniem. Esmu ļoti lepna mamma/tētis.”

Tajā pašā laikā noslēpumainais puisis, kura uzaicinājumu tu pieņēmi, saglabā tavu ievietoto meitiņas attēlu savā telefonā un nosūta to vēl 60 citiem pieaugušiem vīriešiem visā pasaulē ar piebildi:

“Latviešu meitene. Vecums 6 gadi. Brūni mati. Tumšas acis. $5000 .”

Tu ne tikai pasniedzi uz sudraba paplātes sava bērna attēlu cilvēku tirgotājam, bet paziņoji arī viņas skolas nosaukumu un precīzu atrašanās vietu.

Tu nemaz nenojaut, ka tava meitiņa tika pārdota 43 gadus vecam pedofilam, pirms vispār ieradies viņas skolā no rīta. Tagad viņa ir ceļā uz Dienvidāfriku ar maisu galvā. Viņa ir apjukusi un nobijusies. Meitenīte raud, jo viņu no skolas izņēma nepazīstams vīrietis. Viņa nezina, kur ir viņas vecāki, kurp viņa dodas, kas ar viņu notiks.

NEPIEVIENO NEPAZĪSTAMUS CILVĒKUS SAVIEM FACEBOOK DRAUGIEM.

UN NEIEVIETO SOCIĀLAJOS TĪKLOS INFORMĀCIJU PAR VISIEM SAVAS DZĪVES SĪKUMIEM.

Izvairies no bērnu fotogrāfijām kā profila attēliem.

Esiet atbildīgi vecāki saviem bērniem.

 

 

Izsakiet savu viedokli – rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 
Avots: Charliesangelsoutreach.org

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


32
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jānis
Jānis

Kārtējais šausmu raksts adrenalīna cienītājiem! Protams, ar bērnu fotogrāfiju ievietošanu jābūt uzmanīgiem, tomēr, izlasot rakstu, rodas jautājumi. ” No skolas viņu izņēma nepazīstams vīrietis…… ” Kā viņš uzzināja, kad beigsies stundas? Vai tiešām skolas darbinieki neievēroja, ka kaut kas nav kārtībā? Vai gadījumā pedofilu tīkla dalībnieks nestrādā arī skolā – ja jau varēja paņemt, tad viņš skolā nebija svešinieks.

Tante
Tante

Šis raksts ne tikai būtu jāvelta kā piedomāt ko mēs apstiprinam kā savus draugus soc portālos, bet arī kādas savas dzīves ainas ievietojam publiskajai apskatei…. tie chek in ir perfekti zagļiem.. jūs esat ceļojumā lieliski… zaglim iespēja šo momentu izmantot.. un jūs tik laimīgi čekojiet vietas kur , kas ar ko un kāpēc… virtuālā dienasgrāmata….vārdu sakot drosība ir primāri pazaudēta! Bērni arī fakts, negribat neticat un turpinat dzīvot savā sulā, es tā nevaru un negribu.

Mr Ikaruss
Mr Ikaruss

Haha :) Nu kāpēc biedēt vecākus ar šitādiem rakstiem? Ieliec bildi fb – tas nozīmē ka bērns uzreiz jau principā ir pārdots, ar maisu galvā uz Āfriku, kur pasakaini bagātie āfrikāņi skrien ar naudas maisiem pretī jūsu bērna nolaupītājam, kurš ar savu tetovēto seju bez problēmām skolā ir uzdevies par Jutas tanti un savācis bērnu….. Beidziet lasīt šitādas muļķības un neceliet sev bezjēdzīgi asinsspiedienu. Aizejiet labāk pafotogrāfēties un pasmieties :)

Žanna Panna
Žanna Panna

Jāsaka, es nekad neesmu sapratusi tos vecākus, kas izliek bērnu bildes soc. tīklos… Jua no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam. Jautājums ir konkrēts – kāda suņa (lai neteiktu rupjāk) pēc tas VISPĀR ir jādara??

Tiesnesis
Tiesnesis

Kopš Latvija atkal ir neatkarīga valsts, sveši cilvēki tas ir ne bērna vecāki vai radinieki ir nolaupījuši precīzi vienu bērnu.

Jancis M.
Jancis M.

Saudi arabijā vai afganistanā tadus ļoti ātri un fiksi pārmācītu…

Anonīms
Anonīms

Si problema paradijas ASV 5 vai cik gadus atpakall, atceros, ka lasiju kaut ko taadu, bet nejau apspriedisim rakstu un taa senumu. Socialie tikli, ta ir normala paradiba un normalos apstaklos gimenes kopbildes ,un pieminjas no svetkiem , kaapeec lai es neievietotu? paradit radiniekiem draugiem utt. Mes dzivojam tada laikmeta, kad internetam ir liels speks, bet internets jau nav vainiigs pie pedofilijas, bet cilveks. JA pa pedofiliju, ka nesen lasiju, sanem dazhus gadus cietuma, tad rodas jautajums , vai tik tiesham likumdevejs nav pats pedofils ? Likumdeveja vieta , acis jaapiever, kad sabiedriba centra izreikinas ar pedofilu a viduslaikos lai… lasīt vēl »

Vecā taša
Vecā taša

Labs iemesls, kāpēc bērnus nedrīkst uzticēt vecākiem bet gan tikai speciāli apmācītiem profesionāļiem. Tie notirgos efektīvāk.

Evija
Evija

1. Pēc loģikas, visām māmiņām kurām jau ir skolas vecuma bērns, jau sen kā vajadzētu būt izaugušām no vecuma “smuks puisis mani uzaicināja draudzēties” :D
2. Tieši tāpēc Facbook utt ir iespēja atzīmēt ieraksts publisks vai privāts.
3. Nevienā, NEVIENĀ, skolā nedrīkst būt iespējai “svešs onkulis izņēma”, ja ir tāda iespēja, MAINI SKOLU, STEIDZAMI!!!!!

aka
aka

Bezjēdzīgs,faktos nepamatots raksts. Pierādījumus lūdzu!

Inna
Inna

Ļaunums ir izdomas bagāts savu mērķu sasniegšanai…. Nevajag paļauties uz ” skolas sargu-omīti” . SARGĀ SEVI(savus tuvos) UN TEVI SARGĀS DIEVS!!!

Mariss
Mariss

Dievs nenodarbojas ar apsardzes pakalpojumiem.

Iveta
Iveta

Man gan liekas,ka vecakiem butu japartrauc atstat bernus bez uzraudzibas!Loti daudz mazi bernini spelejas setas,bez uzraudzibas.Un tiem necilvekiem,navessodus piespriest,neviss par musu nodokliem ,cietumos barot.

honey
honey

Ka var no skolas iznemr manu bernu svess virietis.

just
just

Pārāk garš ceļš pedofilam jānoiet, lai nozagtu bērnu. Kāpēc viņam vispār “jāsadraudzējas” ar kādu no vecākiem? Viss gala rezultātā taču notika ar bērna aizvilināšanu. To var arī bez kontaktiem tīklos.
Secinājums: vecākiem un skolotājiem, kas nodod bērnus vecāku, auklīšu, brāļu, māsu, vemāmiņu, vectētiņu rokās, jāzin šo personu statuss ģimenē un tālruņa numuri. Vismaz tāda kārtība ir manu bērnu skolā.

Rasma
Rasma

Man bērns tūlīt mācīsies 2.klasē. Skolā vispār ir ļoti stingri noteikumi par bērnu izņemšanu no skolas. Pirmajā klasē (līdz Ziemassvētku brīvdienām) bērns ir jāizņem kādam pieaugušajam (ja brālis vai māsa, tad tam ir jābūt vismaz 13 gadus vecam bērnam). Iesniedzot dokumentus uz pirmo klasi, ir jāuzraksta iesniegums, kurā jānorāda, kuras personas drīkst izņemt bērnu no skolas, jānorāda vārds uzvārds, telefona numurs. Mums puiku drīkstēja izņemt no skolas tikai, es, tētis un auklīte, kurai bija skola izsniegusi caurlaidi, ka viņa drīkst atrasties skolā, piesakoties pie dežurantes. Kā āuklīte teica “man kā noziedzniecei katru reizi caurlaidi pārbaudīja, viss kā pēc priekšrakstiem”

Gudrā
Gudrā

Aha, ko mēs te visi pa soc.tīkliem ņemamies un izplājam savu dzīvi. Kādreiz runāja, ka bildes nevar likt internetā, jo uzliks lāstu, bet tagad atkal pedofīli izspiego. Pirmkārt jau nevajag bildes rādīt publiski, otrkārt, šis(no raksta): ” Meitenīte raud, jo viņu no skolas izņēma nepazīstams vīrietis. Viņa nezina, kur ir viņas vecāki, kurp viņa dodas, kas ar viņu notiks.” Pie tā ir jāpiestrādā Latvijas nožēlojamiem ierēdņiem. Attīstītājas Eiropas valstīs piemēram bērnu nemaz kurš katrs izņemt nevar, tikai tie kuriem dota rakstiska atļauja, ar vecāku piekrišanu. Es varētu lūgties bezjēgā savu māsas meitu skolā, bet man viņu nedotu, jo neesmu sarakstā,… lasīt vēl »

Anna
Anna

Vispār, ikvienam vajadzētu apdomāties, ko publicē sociālajos tīklos, ar ko apstiprina draudzību un ko rāda visiem, ko tikai grupām ”radi un draugi”. Jaunajām māmiņām arī derētu atcerēties, ka nav ko internetu piebāzt ar savu mazo bēbīšu bildēm, jo jūs nezināt, vai bērnam tas būs pieņemams nākotnē! Sekas neapdomīgai rīcībai sociālajos tīklos: 1) sabojāta reputācija – bildītes, kurās tu pievēmi zābaku tajā ballītē, kuru neatceries, rupji izteikumi par tavu priekšnieku, kuru viņš nupat izlasījis tavā twitterī, video, kurā tu lielies, kā pīpē zāli un citi līdzīgi sīkumi – tas viss liks tev kārtējo reizi brīnīties, kāpēc tiki izmests no darba vai… lasīt vēl »

ne1
ne1

pareizi Anna, es te kaut kur interneta dzīlēs kādam forumietim izlasīju profila moto:
labāk es no rīta gogles mapā skatos, kur dzēru, nekā jūtūbē tiek izlikts, kā dzēru…

Dzintars
Dzintars

Šis vairāk ož pēc sekojoša scenārija,kura galvenais mērķis tomēr ir iebaidēšana un tikai otrkārt reitings – tātad neapskaužams stūlbums. Ja paskatamies mazliet uz priekšu nākotnē,redzam ka Mūsu “lielās čūskas baška”- ASV gatavojas ievietot mūsu rokā,vai kādās citās ekstremitātēs, tā saucamos “čipus” . Kā galveno argumentu šī ASV tirliņu kompānija ,kas jau šo eksperimentu jau veic vairākās valstīs ar 100% rezultātu min cilvēku drošību ( proti mūsu bērniņus te pēkšņi no Meksikas pedofīli vairs nezags)-ieklausoties vien šo absurdu ,pat teļam jāsmejas.Kāpēc to nevajag pieļaut ir pilns inetrnets sākot ar zinātņu doktoru atzinumiem par veselības stāvokļa nobraukšanu pilnīgā d…sā,un beidzot ar indivīda… lasīt vēl »

Anna
Anna

Kāds sakars tiem čipiem ar drošību internetā? Aitas ir tie, kas liek internetā visu savu dzīvi un rāda to visai pasaulei! Jā, arī paroles, PIN kodus, adreses…

Rob4ix
Rob4ix

Latviešu valodā nav tāda vārda “stūlbums” – ir vārds stulbums.

trolis
trolis

Trolli, aizej no šejienes ar savu šizofrēniju!

Dinozoo
Dinozoo

Izlasiet tekstu vēlreiz-nav soc.tīklos jāliek visa pēdīgā informācija,kas padara jūs un jūsu bērnu “pieejamus” visādiem durakiem. Viss parasti šķiet gudri līdz brīdim,kad nelaime skar ģimeni. Tik daudz jau vajadzētu saprast…

tomāts
tomāts

Īsti neredzu, kāda loma šeit sociālajam tīklam. Mazu meitenīšu skolās netrūkst — kas laupīs, tas laupīs arī bez Feisbuka. Nav jau tā, ka viņi meklētu konkrētu bērnu vai kā. Bez konkrētiem gadījumiem no dzīves šis nešķiet sevišķi ticams stāsts. Tāda biedināšana ar mazticamu scenāriju.

Linda
Linda

Negribētos gan ticēt, ka tik vnk tas notiek, turklāt var tak uzlikt, ka bildes redz tikai draugi, nevis visi kam nav slinkums. Un:
1) Iemāci bērnam NEdrīks iet līdz svešiem cilvēkiem
2) Pretoties, kliegt, spert, kost, ja Tevi kkur mēģina aizvest

Ivo
Ivo

Bet man ir tāds jautājums – kas tā par skolu, no kuras svešam vīrietim ļauj izņemt bērnu?

Hans
Hans

Aizej uz jebkuru skolu, pasaki ka esi kkāds tur brālis vai vēl sazin kāds radinieks un vecāki palūdza izņemt.

Linda
Linda

ja?
un bērns tā vienkārši stulbi iet līdz? Pilnīgi nepazīstamam cilvēkam?
Mums ģimenē jau kopš laika gala ir izdomāta parole, kuru zin tikai un vienīgi ģimenes locekļi, ja mēģina (tpu tpu tpu) aizvilināt ar tekstu – mamma tevi gaida aiz stūra utt… bēns prasa paroli.
Ar to arī viss beidzas. Nevar tak vnk sekot līdz jebkuram! Tā gan ir vecāku atbildība iemācīt šo.

Anonīms
Anonīms

Nu ir jau pieradits ka sis paroles nedarbojas. Bernus aizvilinta tik profesionali 30 sek. laika ka parka pats nepamanitu atliek tik acis noverst sr draudzeni parunat….

Kristīne
Kristīne

Pareizi!Un tas ir attiecināms uz visiem foto- drošības nolūkos nav jāizliek simtiem savas gimenes locekļu bilžu internetā!Nekad nezini, kurš tās skatīsies un ko darīs.

marco
marco

Vārds vietā! šo ir jāievēro katram atbildīgam vecākam!