Pēc Umberto Eko, Zīskinda un le Karē darbiem uzņem seriālus

seriāls

Labas ziņas labu seriālu cienītājiem – notiek spraigs darbs pie sešdesmito, septiņdesmito un astoņdesmito gadu bestselleru ekranizācijas.

Par to ziņo The Hollywood Reporter.

Studija TMG 2019.gada pavasarī laidīs klajā astoņas sērijas pēc Umberto Eko romāna „Rozes vārds” motīviem. Galvenās lomas uzticētas Rūpertam Everetam (Rupert Everett) un Džonam Turturo (John Turturro). Romāns jau reiz tika ekranizēts – 1986.gadā tā režisors bija Žans Žaks Anno, taču toreiz grāmatas autors bija tik ļoti sašutis par šo pilnmetrāžas filmu, ka tā iespaidā vēlāk pat atteicās no slavenā Stenlija Kubrika piedāvājuma, kurš vēlējās ekranizēt „Fuko svārstu”.

Netflix kopīgi ar studiju Germany’s Constantin Film uzņem seriālu, kura pamatā ir Patrika Zīskinda bestsellers „Parfīms”. Vienīgi seriāla darbība risinās nevis 18.gadsimtā, bet mūsdienās.

Džordžs Klūnijs ir producē, ir režisors un arī atveido vienu no lomām Džozefa Kellera  satīriskā romāna par Otro Pasaules karu “Āķis 22” ekranizācijā. Seriāla uzņemšanas iniciators ir straumēšanas serviss Hulu (“Kalpones stāsts”). Vienā no lomām seriālā redzēsim arī doktora Hausa atveidotāju, aktieri Hjū Loriju.

Kabeļtelevīzijas AMC un BBC sākušas darbu pie sešu sēriju televīzijas trillera, kura pamatā ir Džona le Karē romāns „Mazā bundziniece”(«The Little Drummer Girl»), kuru uzņem Dienvidkorejas režijas slavenība Parks Čan Vuks. Seriāls stāsta par specdienestu cīņu ar terorismu Eiropā un Tuvajos Austrumos, un tā pirmizrāde paredzēta 2019.gadā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Hollywood Reporter

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar