Pazuda pēc trešā randiņa? Trīs zodiaka zīmes, kam bail no stabilām attiecībām

attiecības horoskops

Viss bija tik jauki – smaidi, maigi pieskārieni un dzirkstelīte. Tomēr viņš/viņa pazuda pēc pāris randiņiem, kaut gan visas pazīmes liecināja, ka jums ir ideāla saderība. Kas notika? Jūs lauzāt galvu, meklējot vainu sevī – nepatiku? Kaut ko ne tā pateicu? Izdarīju kaut ko aplam? Nomierinieties, tāda ir viņu daba.

Ir cilvēki, kuri vienkārši baidās no atbildības, kas ir neatņemama sastāvdaļa stabilās divu cilvēku attiecībās. Daži baidās arī no tā, ka viņus attiecībās kāds sāpinās, tāpēc bieži vien izvairās tās uzsākt vispār. Un tas nekas, ka bijāt viens otru satikuši, lai nešķirtos – bailes uzkāpt veciem grābekļiem ir stiprākas. Bet ir arī tādi cilvēki, kuri gatavi sirdi salauzt otram tikai tāpēc vien, lai tas nenotiktu ar viņu pašu.

Lūk, trīs zodiaka zīmes, kas, visdrīzāk, bēgs no attiecībām un visiem spēkiem centīsies izvairīties no atbildības.

Ūdensvīrs: bēgošā līgava/ līgavainis

Ja parādīsiet Ūdensvīram savu bezgalīgo mīlestību jau trešajā randiņā, tad varēsit vien noskatīties, kā zib viņa pēdas, mūkot no prom no jums un šādām attiecībām. Ūdensvīrs ir viena no visgrūtāk sagūstāmajām zodiaka zīmēm. Šie cilvēki dod priekšroku dzīvei, kad viņi dara to, ko grib, kad grib un ar ko grib. Ja situācija pārāk ātri kļūst nopietna (viņuprāt), Ūdensvīrs no tās gluži vienkārši aizbēg. Ja viņš jutīs, ka jūs viņu vēlaties piesaistīt, viņš bez mazākās minstināšanās pārtrauks attiecības. Un tas nav tāpēc, ka visu dzīvi vēlētos palikt viens. Gluži vienkārši, viņš tā attiecas pret attiecībām vispār – viņam šķiet, ka nopietnas attiecības rodas tikai pēc ilga, ilga laika. Starp citu, Ūdensvīrs ir ļoti pašpietiekama zīme un gadījumā, ja nesatiks sevis cienīgu partneri, viņam nebūs ne mazāko problēmu dzīvi nodzīvot arī vienam.

Dvīņi – mūžīgie romantiķi

Dvīņi par spīti stereotipiem dievina romantiku. Gluži vienkārši, viņi to vēlas baudīt ar vairākiem cilvēkiem nevis vienu. Tas nenozīmē, ka viņi vēlas krāpt. Gluži vienkārši, viņiem patīk justies svarīgiem. Ja ļausiet Dvīņiem visus apburt, ar visiem satikties, neizjūtot greizsirdību, būsiet pārsteigti, cik ļoti galu galā viņi jums pieķersies. Vislielākā problēma ir, ka vairums cilvēku vienkārši nevar ar to sadzīvot. Tāpēc tikai ļoti retos gadījumos attiecības ar Dvīņiem ir piepildītas un laimīgas.

Strēlnieks – piedzīvojumu atkarīgais

Strēlnieks visu dzīvi cīnās ar savām alkām pēc piedzīvojumiem, tajā skaitā – romantiskām attiecībām. Atklāt kaut ko jaunu, ceļot, iepazīties ar cilvēkiem, kaut ko apgūt – lūk, kas ir nepieciešams Strēlniekam, lai viņš būtu laimīgs. Pastāvīgas attiecības no abiem partneriem prasa piekāpšanos, kompromisu un reizēm arī upurēšanos. Tas viss absolūti neatbilst Strēlnieka dzīves principiem. Tāpēc šie cilvēki reti aizkavējas ar kādu uz ilgu laiku. Un tomēr, ja viņš satiks kādu tikpat neatkarīgu un tikpat avantūras mīlošu, visticamāk, viņi pratīs sadzīvot. Strēlnieks patiesībā ir ļoti uzticīgs un vēlas ģimeniskas attiecības.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kārlēns
Kārlēns

Ja kaut ko negrib – tātad bail. Man negaršo kāpostu sautējums, tātad man bail no kāpostu sautējuma? Ne visiem vajag tās attiecības. Ir cilvēki, kas fantastiski jūtas arī vieni.