Paula Dukure: Mana ģimene ir dīvaina

Paula Dukure

Paula Dukure smaidīdama stāsta: “Skolotāji par mani vienmēr brīnās – uz skatuves viņi mani redz spilgtu un krāsainu, bet ikdienā kā parastu mazu meitenīti. Neesmu pieradusi uz skolu doties krāšņās drēbēs”.

Paula Dukure paralēli koncertiem arī cītīgi mācās, jo šogad 18 gadus jaunā dziedātāja absolvēs vidusskolu: „Cenšos stundās cītīgi sekot visam līdzi, lai mājās nebūtu tik daudz jādara. Atzīmes man ir labas. Pēc vidusskolas pabeigšanas noteikti turpināšu studijas mūzikas jomā.”

Interesanti, ka Dukuru ģimenes atvase, kuras vokālo talantu slavējušas neskaitāmas Latvijas mūzikas autoritātes, dziedātprasmi nav īpaši mācījusies. „Pamatus esmu apguvusi pati. Vokālo pedagogu sāku apmeklēt pavisam nesen. Līdz piecpadsmit, sešpadsmit gadu vecumam dziedāju uz čuju (vadoties pēc izjūtām – red. piezīme). Vienmēr esmu klausījusies tēta padomos. Viņš mums ar Miku atklāja visus knifiņus, kurus pats kaut kur bija padzirdējis.”

Šogad Paula startēja Eirovīzijas Nacionālās atlases finālā. „Man uz skatuves bija ļoti jautri, jo es beidzot varēju izkāpt ārā no tortes!” – viņa ir sajūsmā. Šādu notikumu pavērsienu skatītāji gaidīja jau pusfinālā, tomēr lielais pārsteigums tika pataupīts finālam. „Nācās torti taisīt no jauna, tā nebija tā pati, kas pusfinālā. Tika iesaistīts ļoti daudz palīgu.”

Paulas pārsteigumus uz skatuves jau esam piedzīvojuši, bet kas ir trakākais, ko viņa jebkad ir izdarījusi?

„Katra mana diena ir mazliet dīvaina. Tāda ir arī mana ģimene un grupas biedri! Mums ir savs, tikai mums saprotams, humors.”

Atbalstīt viņas Eirovīzijas priekšnesumu bija ieradies arī varens radu pulks: „Bija atbraukuši arī tēta vecāki un brālēni. Speciāli meklējām busiņu, lai visi šeit varētu nokļūt.”

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar