Pašmāju šova “zvaigzne” vieglu roku nolemj meklēt sunim jaunu saimnieku, jo tas traucē viņai dzīvot šikā mājā

agrita

Šova “Ģimene burkā” “zvaigzne” Agrita lēmusi atvadīties no savulaik ģimenē pieņemtā suņa, kurš tika sagādāts pēc vecākās meitas iegribas, jo pašreizējās mājas saimnieks uzteicis īres līgumu. Viens no iemesliem esot četrkājainā ģimenes locekļa Mailo nodarītie bojājumi.

Tieši Agritas vecākā meita Estere pirms pāris gadiem mammai izlūdzās, lai ģimenē tiktu uzņemts sunītis Mailo, taču nu gan Agrita, gan Estere ir lēmušas suņuku izstumt no ģimenes un atrast tam jaunu saimnieku, jo nevienam neesot laika ņemties ar viņu.  

“Esam nonākušas līdz secinājumam, ka no Mailo mums ir jāatvadās, jo man fiziski neatliek laika, lai ar viņu nodarbotos. Arī Esterei jau ir cits vecuma posms, citas intereses, un arī viņa diemžēl nepievērš tik daudz uzmanības, cik vajadzētu,” saka Agrita.

Estere

“Protams, ir ļoti sāpīgi atvadīties no Mailo. Es saprotu, ka viņa dēļ šeit ir lieli postījumi, un es arī nepildu savu pienākumu, kā mammai sākotnēji biju solījusi,” TV skatītājiem saka Estere.

Ģimene sunīti pieņēma, kad viņš bija pavisam mazs. Vārdu suņukam izdomāja Agritas dēls. Tas, vai Mailo ir atrastas jaunas mājas, vēl nav zināms.

Ne Agritas, ne viņas meitas Esteres sejā nevar saskatīt, ka viņas apzinās savas rīcības nepareizību, – viņām, acīmredzot, tas ir pilnīgi īzī pīzī – izmest kā apnikušu mantiņu no ģimenes dzīvu būtni, kas saimnieku mīl ar beznosacījuma mīlestību.

Turklāt pēc šikas dzīves alkstošajai dāmai, kā var noprast, nav ne mazākās sajēgas, ka suņa sliktā uzvedība ir tikai un vienīgi viņa saimnieka vaina.

Pēc šova epizodes klajā nākšanas nesapratni par šīs sievietes rīcību pauda ne viens vien cilvēks, par ko Agrita publicējusi īso stāstiņu vietnē Instagram. Nekā sevišķa – ja nesaproti, ka dzīvnieks nav lieta, tad tā tas acīmredzot arī būs visu viņas mūžu…

Epizodi var noskatīties ŠEIT.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vāvere
Vāvere

Bezatbildība un nelietība būtu, ja viņas to Mailo izliktu uz ielas. Tieši otrādi, viņu atbildība izpaužas ka tās reāli atzīst, ka suni vairs negrib un meklē citus cilvēkus, kas tiešām par to suni rūpējas. Tas ir līdzīgi kā citās ar mīlestību saistītās sfērās, ir laulāts pāris, kurš saprot, ka cits citam apnikuši. Kas tur slikts ja viņi atrod civilizētu veidu kā šķirties, nemoka viens otru, bet kats varbūt atradīs savu otro pusīti? Es nosodu nosodītājus, tas ir liels latviešu tautas netikums – pārmērīga nosodīšana un nesamērīgi augstas, pat samākslotas “morālās” latiņas uzstādīšana. Ka tik aiz tā morāla sašutuma maskas neslēpjas… lasīt vēl »

Rolands
Rolands

Kāda te atbildība bezatbildīgai kazai?Pirms ņēma suni zināja,ka uzņemas atbildību,dzīvnieks nav laulātais un viņš sniedz lielāku mīlestību un uzticību kā cilvēks.Pēc jūsu spriedelēšanas par netikumiem un apnikšanu saprotu,ka jūs esat pārāk augstās domās par sevi.Ceriet,ka jūs arī kāds neatdod citam,jo esat apnikusi.Kas viņa ir par zvaigzni,laikam pate nodzīvojuse BURKĀ un tagad dzīvnieks traucē vazāties,ar meitu,citās burkās.

Vāvere
Vāvere

Tieši tādi cilvēki kā tu ir iemesls Latvijas degradācijai. Tieši tu un tev līdzīgie ir pārāk augstās domās par sevi, tik augstās, ka regulāri sastrādājiet tādus sūdus, kuri smelsies gan taviem bērniem, gan mazbērniem mutē. Tavs pasaules redzējums ir gnīdisks.

Sandra
Sandra

Agritiņ, tā tu?

Strēlnieks
Strēlnieks

Salīdzini dzīvnieku ar laulāto kurš apnicis? Cilvēks jau par sevi parūpēsies, bet ar dzīvniekiem..hmm, lasot reāli sirds iesāpējās. Ar suni vēl jo vairāk. Suns dzīvo pie saimnieka.Pēc atdošanas viņš vēl ilgi skums un ilgosies pēc saimnieka, lai kāds draņķis viņš būtu.Nespēju tolerēt stulbus cilvēkus..Man kaimiņmājā(daudzstāvenē) ģimene covid laikā paņēma Labradora kucēnu.Viņš tiek izstaidzināts akurāt uz 5 min.ap māju un atpakaļ dzīvoklī. Es pat uzprasījos, ka esmu gatavs brīvā brīdī pastaigāt ar suni, uz ko saņēmu atbildi, ka nē mēs taču paši. Tai meitai tā riebjas suni staidzināt, ka viņa burtiski velk viņu aiz siknas, neļauj viņam komunicēt ar citiem suņiem.… lasīt vēl »

Mikelsons
Mikelsons

Suns no cilveka atskiras -suns trauce! un tas jaiznes publiski,?Var saprast ,ka pieaugusiem gimene pieaudzis suns var sagadat nevajadzigas rupes,bet-kapec tas jastasta?