Pārdod māju ar Šagāla oriģinālām gleznām

Marks Šagāls
Marks Šagāls

Kāds Krievijas sludinājumu portāls piedāvā interesentiem ar vienu rāvienu iegūt savā īpašumā ekskluzīvu divstāvu mūra māju un leģendāru gleznotāju, piemēram, Marka Šagāla, oriģināldarbu kolekciju.

Kāds vārdā nenosaukts īpašnieks pārdod māju Maskavas rietumos, kuras cenā ir iekļauta maksa par viena no slavenākajiem gleznotājiem Marka Šagāla oriģināldarbiem, kas atrodas īpašumā. Piebilsts, ka pārdodamajā nekustamajā īpašumā ir arī citu mākslinieku gleznu oriģināli .

pārdod māju ar Šagāla gleznām

pārdod māju ar Šagāla gleznām

„Neparasta māja tiem, kuri spēj novērtēt brīnišķo. Liels daudzums Šagāla un ne tikai oriģinālgleznu (iekļautas cenā)”, — teikts sludinājumā, kas publicēts interneta vietnē Cian.ru.

Kādas tieši leģendārā mākslinieka Marka Šagāla gleznas atrodas nekustamajā īpašumā, nav norādīts.

Mājas cena ir seši miljoni ASV dolāru. Pirmajā stāvā atrodas viesistaba ar plašiem logiem, kas paver lielisku skatu uz dabu visapkārt, un kamīnu, virtuve, ēdamistaba, darba kabinets, garderobes telpa. Otrajā stāvā ir četras istabas: viesu guļamistaba, divas bērnistabas un vecāku guļamistaba, kurā atrodas plaša garderobes telpa un līdzās atsevišķa vannasistaba.

„Māja atrodas klusā meža ielokā. Nama fasāde ir no īsta akmens. Iekštelpu apdare veikta ļoti augstā līmenī, izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Interjera priekšmeti – oriģināli, radīti pēc speciāla pasūtījuma”, — piebilst mājas pārdevējs.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar