Parādnieka mīļākā laidīs pasaulē viņa sesto bērnu, papucis to nekomentē

Parādnieka mīļākā

Drīzumā pasaulē nāks Saeimas deputāta, sieviešu olšūnu aizstāvja Imanta Parādnieka sestais bērns, raksta “Privātā Dzīve”. Bērna māte ir Parādnieka mīļākā, nevis likumīgā sieva, vēsta izdevums.

Demogrāfijas lietu centra vadītājam Parādniekam kādu laiku jau esot paralēlas attiecības: ģimene un jaunā mīļākā – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas darbiniece. Attiecības esot nopietnas, Parādnieka mīļākā gaidot viņa bērnu.

Kad žurnāls sazinājies ar politiķi, viņš neesot bijis izbrīnīts. Topošais papucis atbildējis izvairīgi, sakot, ka esot piecu bērnu tēvs. Viņam neesot nekādas nojausmas, kurš izplatījis informāciju par viņa sesto bērnu. Parādnieks to atteicies komentēt.

Uz “Privātās Dzīves” jautājumu, vai Parādnieks var apgalvot, ka informācija par gaidāmo bērnu ir nepatiesa, Saeimas deputāts, kuram par godu meitenes mēnešreizes sākušas dēvēt par imantdienām, atbildējis: “Lai komentē tie, kam šķiet, ka tas būs labi darīts, es to nedarīšu.”

Parādnieks un viņa sieva Dina pirms gada žurnālistiem stāstīja, ka laiks, kad Imantam bija divas ģimenes, esot beidzies. Savulaik Parādnieks, viņa sieva un mīļākā  sabiedrībā izgāja kopā. Parādnieka tā brīža mīļākā Jana dāvāja  viņam dēlu, kas jau ilgāku laiku aug Parādnieka ģimenē. Deputāts norādījis, ka mīlēt divas sievietes vienlaikus esot iespējams, bet tas neesot vienkārši.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ņirga
Ņirga

Palasiet par bērnudārzu Duntes ielā, tur tagad tā m Jana strādā un skandālā iekūlusieso

pareizais
pareizais

Penis darbojās! Bet smadzeņu gan nav!