Par seksu trijatā

Mūsdienu modernajam cilvēkam, atvainojos, ja šis vārdu salikums kādam griež ausīs, dzīvojot patērētāju sabiedrībā, galvā var dzimt doma: ko gan vēl es neesmu baudījis, iespējams, tas varētu būt sekss trijatā?

Bezgalīgajās interneta dzīlēs kaut kas tāds bilžu formātā aplūkojams n-tās variācijās, tāpat kā izlasāms bezgala daudz informācijas ne tikai attiecīgā žanra vietnēs, bet arī sievietēm domātās e-lapās. Iespējams, kāds no draugiem palepojies, ka to izmēģinājis, radot zināmu skaudību un viedokli, ka brīvam un atraisītam TAS  ir jāizbauda. Tāpat kā, piemēram, austeres. Visi smalki ļaudis reiz ir nobaudījuši austeres. Varbūt viņiem dikti negaršoja, bet viņi tās nobaudīja un tas ir galvenais. Joks jau gan tāds, ka kādam austeres ir delikatese, bet citam – nebaudāms jūras puņķis.

Vai netradicionāla seksa partneru skaita pieredze ir nepieciešama jebkuram modernam un mūsdienīgam cilvēkam?

Domāju, ka nav gan nepieciešama, bet pamēģināt, jau var. Cilvēki ar augstu seksualitāti, ko papildina neremdināma ziņkāre, seksu trijatā droši vien realizē bez lielas aizķeršanās, neprasot un nemeklējot padomus. Turklāt tas viss notiek brīvi un nepiespiesti. Bet ņemot vērā to, ka ļaudīm seksualitātes līmenis nav vienāds, nedomāju, ka seksu trijatā ir jābauda visiem pēc kārtas. Un tas galīgi nenozīmē, ka, atsakoties no tik „moderna” pasākuma, viņi riskē izpelnīties „atpalikušas” personas negodu.

Reizēm man jautā – pēc kādiem principiem būtu jāizvēlas trešais gultas biedrs?

Domāju, ka gultā trešos biedrus būtu jāizvēlas pēc draudzības principa, iespējams, kaut kas sanāks. Bet tikpat labi ir iespējams, ka nesanāks. Izturēties pret attiecīgo jautājumu kā obligātu pasākumu galīgi nevajadzētu.

Bet ar ko būtu jārēķinās uzsākot afēru, kas saucas “sekss trijatā”?

Noteikti ar droša seksa ievērošanas noteikumiem. Un vēl ir jāsaprot, vai pašas (paša) psihe gatava tamlīdzīgam eksperimentam, jo būtu vēlams paredzēt šī pasākuma sekas.

Ja abi partneri vēlas izmēģināt kaut ko tādu, kas senāk bijis pieskaitāms pie tabu, tad skaidrs, ka viņi abi tam morāli ir gatavi un iepriekš visus aspektus izrunājuši.

Ja kaut ko tādu vēlas viens, bet otrs „bremzē”, tad nekas labs no tamlīdzīga pasākuma nav sagaidāms. Pat ja partneris ir dabūts līdz gultai ar trešo dalībnieku, visdrīzāk finālā sagaidāma morāla trauma, puņķi, asaras un sabojātas attiecības.

Iespējams, labāk atstāt aprakstāmo seksa eksperimentu tikai kā fantāziju.Iespējams, jūs neticēsiet, bet kā fantāzija sekss trijatā lieliski darbojas kā uzbudinājumu pastiprinošs elements. Domāju, ka jauniem cilvēkiem nav kur steigties. Kamēr personība nav nobriedusi un aptvērusi, kas ir šīs pasaules īstenās vērtības, tikmēr nevajadzētu eksperimentēt ar savu un partnera psihi, lai cik vilinošs šķistu pornofilmā redzētais vai draudzeņu vai draugu stāstītais.

Vai būtu jāpiekāpjas, ja partneris uzstāj uz seksu trijatā?

Ja vīrietis vēlas, un jauni puiši bieži vien īpaši nepadomā, vai tiks galā ar iedomāto piedzīvojumu morāli un, galvenais, fiziski, bet sieviete jūt, ka tas galīgi nav tas, pēc kā viņa ilgojas, tad nekādā gadījumā nevajadzētu piekāpties. Galu galā, partnerattiecībās liela loma ir savstarpējai cieņai un ja kāds kaut ko ļoti negrib, tad viņš negrib un tas ir jārespektē.

Tagad iedomāsimies otrādu reakciju: seksu trijatā vēlas sieviete, bet baidās no partnera reakcijas. Iespējams, viņu tam var sagatavot, uzsākot sarunu, kura varbūt pirmoreiz nebeigsies ar vēlamo rezultātu, bet, apbruņojoties ar pacietību, ik pa laikam atgriežoties pie šīs tēmas un, protams, nepārvēršot to par vētrainu strīdu, iespējams, partneris piekritīs. Iespējams, nepiekritīs nekad.

Un visbeidzot, vai ir vērts piedzīvot seksu trijatā?

Uz šo jautājumu nevaru atbildēt. Cilvēka jutekliskā uztvere ir tik smalks mehānisms, ka tam galīgi nevar piemērot mūsdienu patērētājsabiedrības ideoloģiju – ja jūs nepatērējat tādu vai šādu produktu, nedarāt to un to, jūs neiederaties pie „mūsējiem”.

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Liga
Liga

JA JA
Ka To jasaprot?Divas Sievietes un viens Virietis-Viena paliks Beša!Seksu trijata tad Tadam Nevarigam Virietim nav ko FANTAZET!Ja Velas Seksu trijata -Tad Tas jaizvelas Tadam Virietim kursh zin ka appieties ar Sievietem…Tad neviena nepaliks Besha!

aradhana
aradhana

Trešo partneri – nevis ”varbūt”, bet noteikti – jāizvēlas tam, kurš divatā veidos pretpolu vienam partnerim. Tātad – vīrietis piedāvā sievietei tuvību kopā ar savu brāli vai labāko draugu, sieviete pasaka savam vīrietim, ka labprāt ar viņu padraiskotos kopā ar savu labāko draudzeni, nevis vīrietis liek divām sev simpātiskām sievietēm, kuras savstarpēji (maigi izsakoties) nekādas simpātijas nejūt, būt ar viņu vienlaicīgi vai sieviete provocē uz tuvību vienlaikus divus vīriešus, kuri savstarpēji jutīsies kā konkurenti, nevis draugi. Pretējā gadījumā ir 100% garantija, ka pasaulē vairosies naids, rūgtums un savstarpēja neizpratne.

JĀ, JĀ
JĀ, JĀ

Divi vīrieši viena sieviete var sanākt tā neko, bet divas sievietes un viens vīrietis – viena paliks bešā