Par seksu ar suņiem arestē sievieti, kuru policijai nosūdzējis pašas draugs

par seksu ar suņiem

Amerikāniete Miranda Džonsa (21), Floridas štatā tika arestēta par savu divu suņu izmantošanu seksam, vēsta izdevums Popdust.com.

Kā teikts policijas ziņojumā, sievieti – zoofīli atmaskot izdevies pateicoties viņas drauga Kurta Villavicensio (30) „nodevībai”.

Kurts policijas iecirknī nonācis, jo ticis turēts aizdomās par savas draudzenes fizisku iespaidošanu. Nopratināšanas laikā viņš savu vainu noliedzis, un lai panāktu policistu labvēlību, sācis stāstīt par Mirandas dīvainībām.

Lai piešķirtu savam stāstam lielāku dramatismu, aizturētais  Villavicensio nodemonstrējis videoierakstus savā mobilajā telefonā, kuros redzama viņa draudzene Miranda nodarbojoties ar seksu ar saviem diviem suņiem. Kā dievojies Kurts, izvirtīgo videoierakstu viņam  atsūtījusi sieviete pati.

Floridas štata policijas ziņojumā teikts, ka vienā video Miranda masturbē, vienlaikus izmantojot suni orālajam seksam būdama, tā teikt, saņēmējas lomā. Otrs video ir vēl baismīgāks – sieviete ar vienu no suņiem mēģina stāties vaginālā dzimumkontaktā.

Miranda Džonsa nekavējoties aizturēta un policijas iecirknī nopratināšanā paskaidrojusi, ka veikt seksuālas darbības ar suņiem viņu pamudinājis pats Kurts, kā arī pieprasījis to visu filmēt un video nosūtīt viņam.

Sievietei tikušas izvirzītas apsūdzības par seksuāla rakstura izdarībām ar dzīvniekiem pēc trim likuma pantiem. Pēc $ 6000 drošības naudas samaksāšanas sieviete atbrīvota. Tiesas sēde notiks 13.aprīlī.

Floridas štatā šis nav pirmais gadījums, kad arestēta kāda sieviete par analoģiskām izdarībām ar dzīvniekiem, atgādina izdevums. 2015.gada vasarā 19 gadus vecā Floridas štata iedzīvotāja Ešlija Millere arestēta par to, ka piespieda savu pitbulu sevi orāli apmierināt (toreiz aktīvā puse bija suns). Pratināšanā sieviete atzinusies, ka savu suni seksam izmantojusi apmēram 30 – 40 reižu pēdējo piecu gadu laikā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Popdust.com

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
aleksejs
aleksejs

man loti sap mugura

es pats
es pats

Floridas štatā šis nav pirmais gadījums, kad arestēta kāda sieviete par analoģiskām izdarībām ar dzīvniekiem, atgādina izdevums. 2015.gada vasarā 19 gadus vecā Floridas štata iedzīvotāja Ešlija Millere arestēta par to, ka piespieda savu pitbulu sevi orāli apmierināt (toreiz aktīvā puse bija suns). Pratināšanā sieviete atzinusies, ka savu suni seksam izmantojusi apmēram 30 – 40 reižu pēdējo piecu gadu laikā. (c)

Laikam sunim tas viss apnika un viņš to Ešliju nodeva policijai…. Savādāk nevar būt,jo diez vai viņa pati devās tur atzīties.

oralterjers
oralterjers

neslinkojiet vīrieši ja nevēlaties lai jūsu sievietes kļūst par kucēm