Par marihuānas lietošanu medicīniskos nolūkos sola iestāties Progresīvie

marihuāna

Pret sodiem par marihuānas lietošanu, kā arī par tās izmantošanu medicīniskos nolūkos sola iestāties partija Progresīvie.

Partija Progresīvie ir apņēmusies uzņemties politisko līderību, lai iestātos par atteikšanos no sodīšanas par marihuānas jeb kaņepes lietošanu, kā arī par tās pielietošanu medicīniskos nolūkos. Par to politiskais spēks pavēstījis sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Screen Shot 2018-08-14 at 12.04.21

Sabiedrībā šīs tēmas jau sen nav tabu, jo īpaši daudzās problēmas, ko rada līdzšinējā prakse. Vai tiešām mēs gribam redzēt šos cilvēkus sodam administratīvi un krimināli? Vai cietumsods 2 gadu ilgumā ir adekvāts, teikts paziņojumā.

Atraut šo personu no viņa darbiem, sapņiem un iecerēm, no tuvajiem un ģimenes, lai pakļautu izmeklēšanai, tiesai un cietumam, lai cilvēks kļūtu par noziedzības augstskolas – cietuma audzēkni? 

Jau šobrīd pasaulē norit diskusijas mediķu aprindās par kaņepes dažādo pielietojumu un efektivitāti, strīdoties par pētījumu uzticamības līmeņiem, pausts politiskā spēka lapā Facebook.

Aizvien biežāk marihuānu iesaka lietot pie multiplās sklerozes, parkinsonisma, alcheimera, depresijas, posttraumatiskā stresa, epilepsijas, visu veidu audzēju simptomiem un akūtām saslimšanām, vēl un vēl cita veida imūnsistēmu noārdošām slimībām.

Diemžēl, partiju reitingi rāda, ka Progresīvajiem ir tikai 0,4 procenti.

No valdības koalīcijas pārstāvjiem līdz šim vienīgais, kurš izteicis atbalstu diskusijas uzsākšanai par marihuānas legalizāciju, ir Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Megrē
Megrē

Balsošu par Tavaru, viņš vismaz tiks iekšā un ir cerība, ka tos vecūkšņus bikstīs, kamēr Progresīvie cer vienīgi dabūt 2%, lai tiktu pie valsts finansējuma nākošajiem četriem gadiem savai hipsteru, geju un olšūnu speciālistu kompaškai.