“Par kretīnu nejauši nekļūst, pie tā ir jāpiestrādā” – Ozijs Osborns par dzīvi

Ozijs Osborns

Džons Maikls Osborns (dzimis 1948. gada 3. decembrī Birmingemā, Lielbritānijā), plašāk pazīstams kā Ozijs Osborns, rokgrupas Black Sabbath vokālists. 

Es uzaugu Astonā, un mūsu ģimene bija nabadzīga. Bērnībā es no visiem baidījos un nepārtraukti tēloju idiotu, lai sasmīdinātu puikas un nedabūtu no viņiem pa kaklu.

Es sāku kaut ko sajēgt no dzīves tikai tad, kad biju novedis sevi gandrīz līdz kliņķim.

Tajos laikos mēdza teikt: „Ja tu lido uz Sanfrancisko, tev matos jābūt puķēm.” Par Sanfrancisko pat runas nevarēja būt! Un puķes Astonā mēs bijām redzējuši ja nu vienīgi bērēs.

Klausoties She loves you, es burtiski lidoju. Tas bija satriecoši. Pasaule sagriezās kājām gaisā. Es sapņoju par to, ka Pols Makartnijs varētu apprecēt manu māsu.

Kā tēvs uztvēra manus panākumus Black Sabbath? Tā, it kā būtu laimējis loterijā. Tas mainīja visus ģimenes plānus, jo nu visi gaidīja zelta dzīvi.

Ja tu vēlies vēlreiz nodziedāt dziesmu ar ģeniālu melodiju, Dieva dēļ, nemaini šo melodiju!

Pirms Šāronas man bija cita sieva, un es biju traks narkomāns, alkoholiķis, no manis bija tikpat daudz labuma kā no pelnu trauka uz motocikla.

Es nekam nezinu mēra. Kad smēķēju, tad trīsdesmit cigāru dienā.

Man ir disleksija, es nespēju koncentrēt uzmanību, un vēl man ir kaut kas līdzīgs iedzimtam tremoram. Šajā pilsētā, ja tu esi Ozijs Osborns un ar tevi kaut kas nav tā kā vajag, vari būt drošs, ka iztērēsi kaudzi naudas, pirms noskaidrosi savu diagnozi. Pēdējais dakteris gada laikā izvilka no manis ap 720 000 dolāru.

Šāronas tēvs strādāja par pārvaldnieku pie gangsteriem, tāpēc viņa ir īsta darījumu sieviete. Reiz es teicu viņai: „Mani pārsteidz tas, ka tu visu mūžu darbojies mūzikas biznesā, bet dziedi kā sašauta antilope.” Viņa atbildēja: „Bet mani pārsteidz tas, ka tu visu mūžu darbojies mūzikas biznesā, bet par darījumiem tev ir tikpat daudz sajēgas, cik cūkai par apelsīniem.”

Sasper mani jods, bet neviens pasaulē nespēj dziedāt tā, kā es.

Lai melotu, jābūt lieliskai atmiņai, bet manējā ir nekam nederīga.

Ja ģimene ir ar mieru, ka filmēšanas grupa dirnēs mājās 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un filmēs visu pēc kārtas, galu galā iznāks laba filma par jebkuru ģimeni. Galvenais taču ir pareizi samontēt.

Pēc „Osbornu” pirmā gada es sarīkoju „Osfestu”, un ļaudis jautāja: „Kāpēc jūs esat atbraucis?” Atbildēju: „Es rīkošu šovu.” — „Kādu šovu?” — „Roka šovu.” Viņi brīnījās: „Vai tad jūs arī no tā kaut ko sajēdzat?”

Sekss ar pielūdzējām? Tas ir kā konditorejas apmeklējums. Visi saka: „Es to neaiztikšu, citādi zaudēšu apetīti.” Bet tu vienalga notiesā kādu kūku!

Par kretīnu nejauši nekļūst. Pie tā ir jāpiestrādā.

Es zinu, kas būs rakstīts uz mana kapa, un no tā nevar izvairīties: „Šeit atdusas Ozijs Osborns, Black Sabbath dziedātājs, kas nokoda sikspārnim galvu.”

Es vienmēr esmu bijis tikai es pats. Protams, man pamatīgi paveicās ar menedžeri.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Esquire

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar