Omārs Matīns pats bija gejs, pieļauj slepkavas tuvākie

Orlando šāvējs Omārs Matīns, kas svētdienas naktī geju klubā “Pulse” noslepkavoja 49 cilvēkus (sākotnēji tika ziņots par 50 bojāgājušajiem, taču viens no tiem bijis policists, kurš nogalināts slepkavas neitralizēšanas laikā), iespējams, pats bijis gejs, pieļauj cilvēki, kas viņu labi pazina.

Matīna bijusī sieva un bijušais klasesbiedrs pastāstījuši, ka viņiem vienmēr bijušas aizdomas par Matīna seksuālo orientāciju. Tāpat atklājies, ka Omārs Matīns vismaz divpadsmit reizes bijis geju kluba
“Pulse” apmeklētājs, kā arī lietojis geju iepazīšanās portāla aplikāciju “Jack’d”.

Omārs Matīss

Orlando šāvēja pirmā sieva, ar kuru viņš iepazinās internetā 2009.gadā un drīz pēc tam apprecējās, pirmdien sniedza interviju Brazīlijas televīzijai. Uz interviju viņa bija ieradusies kopā ar tagadējo vīru. Viņš atklāja, ka Matīna bijusī sieva stāstījusi viņam, ka Matīnam bijušas homoseksuālas noslieces, un  tēvs viņu vairākkārt apsaukājis par geju.

Matīna bijušās sievas dzīvesbiedrs tāpat norādījis, ka neuzskata, ka Matīna sarīkotais slaktiņš ir reliģisku motīvu raisīts.

Bijusī sieva pastāstījusi, ka Matīns bijis psihiski nestabils, viņa netic, ka viņš bijis “Islāma valsts” sastāvā, kaut pats to pa telefonu apgalvojis ārkārtas dienestiem.

Matīna klasesbiedrs savukārt atklājis, ka Omārs 2006.gadā viņu aicinājis uz randiņu. Abi kopā apmeklējuši geju klubus. Omārs Matīns viņu aicinājis uz randiņu, taču ticis atraidīts.

Vīrietis, kurš nav vēlējies nosaukt savu vārdu, sacījis, ka Matīns ļoti gribējis iederēties un tikt pieņemts, taču viņš nevienam neesot paticis, jo bijis ļoti dīvains.

Omārs Matīns arī vairākkārt manīts klubā “Pulse”, kur viņš parasti esot sēdējis stūrī un viens pats dzēris, dažkārt pārdozējot alkoholu un tāpēc kļuvis skaļš un rupjš.

Citi zinājuši stāstīt, ka Matīns apmeklējis šo klubu veselus trīs gadus.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar