“Nožēlojami un sīki!” – Ģirts Jakovļevs ir nikns par senioru ķēmošanos, atsakoties vakcinēties

Ģirts Jakovļevs

LTV raidījumā “Aizliegtais paņēmiens” pirmdien senioru grupa diskutēja, kā Latvijas seniorus glābt no saslimšanas ar Covid-19 un uzrunāt vakcinēties.

Diskusijā piedalījās Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Jakovļevs, RSU profesors Anatolijs Danilāns, Latvijas televīzijas dežurante Lidija Vītiņa, Rīgas aktīvo senioru alianses RASA pārstāve Liesma Neipreisa, bijušais uzņēmējs Viktors Arbuzovs.

Skarbi izteicās visi, taču īpaši nikns par vakcinācijas gauso procesu bija visu mīlētais aktieris Ģirts Jakovļevs.

“Simtiem cilvēku iet bojā. Slimnīcas ir pārpildītas. Esam jau nonākuši tik tālu, ka ārzemju ziņas uzraksta “Latvija” un ekstra paziņojums, ka mums ir visaugstākais šis līmenis. Ja tas neiedarbojas uz tiem mīļotajiem tautiešiem, nu tad piedodiet man. [..] Man tas liekas nožēlojami un sīki,” sacīja Jakovļevs. 

Nav vajadzības uzskatīt katru senioru par muļķi, kurš nav spējīgs piezvanīt uz vakcinācijas centru, piebilda Ģirts Jakovļevs: “Nevajag uzskatīt visus vecos cilvēkus, kas nevakcinējas, par muļķiem, un dancot viņiem riņķī, lūdzoties, lai vakcinējas. Ja ģimenes ārsts zvana, tad viņi ļaus potēt, ja kāds cits ārsts, tad neļaus. Tā ir tāda ķēmošanās,” sacīja Jakovļevs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LTV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar