Nogalināt dzīvniekus vairs nav modē

Versace

Modes nama “Versace” vadītāja Donatella Versače paziņojusi, ka turpmāk šis zīmols savās apģērbu un aksesuāru kolekcijās vairs neizmantos dabīgās kažokādas. Par to viņa paziņojusi intervijā žurnālam “1843”.

“Kažokādas? Es vairs tajā nepiedalos. Es nevēlos nogalināt dzīvniekus, lai radītu modi. Man tas šķiet ļoti nepareizi,” – teica Donatella.

Atgādināsim, ka 2017.gada decembrī par dabīgo kažokādu izmantošanas pārtraukšanu kolekcijās paziņoja arī amerikāņu zīmols “Michael Kors”, kā arī britu “Jimmy Choo”, ko pagājušā gada jūlijā par 1,1 miljardu ASV dolāriem iegādājās “Michael Kors”. Kompānijas toreiz pamatoja, ka šāds lēmums ir pieņemts pēc tikšanās ar dzīvnieku tiesību aizstāvības organizāciju PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

Bet 2017.gada oktobrī par atteikšanos no dabīgajām kažokādām paziņoja arī modes gigants “GUCCI”.

Modes zīmolu “Versace” 1978.gadā dibināja itāļu modes mākslinieks Džoanni Versače, bet pēc viņa slepkavības 1997.gadā šo uzņēmumu vada viņa ģimene un māsa Donatella Versače. Viņai pieder 20% kompānijas akciju, brālim Santo – 30 procenti, bet pārējā akciju daļa – Donatellas meitai Allegrai.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar