No autosporta līdz briljantiem: Marks Vēbers kļūst par Chopard vēstnesi

Šveices juvelieru nams Chopard, stiprinot ilggadējo sadarbību ar Porshe Motorsport un veicinot atbalstu vienām no prestižākajām un atpazīstamākajām pasaules mēroga autosporta sacīkstēm Forumulai 1, izveido sadarbību ar F1 pilotu Marku Vēberu (Mark Webber). Pēc vairāk nekā 10 gadu ilgas karjeras F1 trasē, Austrālijas Porsche Motorsport braucējs Marks Vēbers, kļūst par prestižā Šveices juvelieru nama Chopard vēstnesi.

Harizmātiskais austrālietis Marks Vēbers, Porche Motorsport komandas biedrs un bijušais Formula 1 pilots, šobrīd sadarbojas ar premium klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu zīmolu Chopard.

Mark-Webber-the-Chopard

Partnerība, kas izveidojusies starp autosportistu un Chopard ir loģisks turpinājums sadarbībai, kas 2014. gadā, parakstot līgumu, izveidojusies starp Porsche Motorsport un Chopard. Sadarbību raksturo kopīgas vērtības, tostarp patstāvīga tiekšanās pēc sasniegumiem un izcilības. Porsche Motorsport un Chopard partnerība veidojas no kopīgām kaislībām – uzticamības, inovācijas un perfektas mehānikas, kas atspoguļojas sporta automobiļos un luksusa pulksteņos.

Kā piebilst Marks Vēbers, viņš augstu vērtē Chopard patieso aizrautību izstrādājot tik precīzus un lieliskus pulksteņus. „Man ir liels gods būt saistītam ar vienu no prestižākajiem pulksteņu ražotājiem. Konkurencē laiks ir mūsu labākais draugs vai arī mūsu lielākais ienaidnieks. Sadarbība ar Chopard un Superfast kolekciju, kas sastāv no elegantiem un ļoti precīziem pulksteņiem, kas radīti iedvesmojoties no autosacīkstēm, ir ļoti pagodinoša. Es esmu lepns turpmāk būt par Chopard ģimenes daļu.”

„Kopš pirmo reizi mēs ar Marku tikāmies, no viņa puses bija jūtama liela interese par Chopard ražotajiem pulksteņiem. Viņš skaidri atzina līdzību, kas pastāv starp mūsu abu profesijām. Es zinu, ka mūsu kopīgās vērtības uz izcilību un aizraušanās ar autosportu, veicinās lielisku sadarbību,” sadarbību ar Marku Vēberu raksturo Karls Frīdrihs Šeufels (Karl-Friedrich Scheufele), juveliernama Chopard līdzīpašnieks.

Mark-Webber-wearing

Chopard ir Šveices premium klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu zīmols un tas atrodas pasaules atpazīstamāko luksusa zīmolu TOP 10. Chopard ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas gadsimtos pārmantoto meistaru mākslu apvieno ar jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar