Nils Sakss vadīs publisku ekspertu diskusiju par islāma ienākšanu Latvijas kultūrtelpā – aicināti visi

Nils Sakss

Tieslietu ministrijas rosinātais aizliegums nēsāt tradicionālo islāma apģērbu novedis pie asām diskusijām. Vai tā ir Satversmes pamatvērtību aizsardzība bēgļu plūdu priekšvakarā? Latviskās kultūrtelpas saglabāšana? Vai reliģiskās brīvības ierobežošana un provokācija islāmticīgajiem?

 

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, Anglikāņu baznīca rīko publisku diskusiju

“Dažādība uz robežas: Islāms un Rietumi.”

 

Diskusijā piedalīsies zinātņu doktore un Satversmes preambulas eksperte Maija Kūle, Islāma kopienas pārstāvji Roberts Klimovičs un Fatima, Saeimas deputāts Hosams Abu Meri un Latvijas Universitātes reliģiju vēstures profesors Valdis Tēraudkalns.

Diskusiju vadīs teologs un publicists Nils Sakss.

 

Diskusija norisināsies trešdien, 2.martā, plkst. 19.00, Anglikāņu baznīcā, Anglikāņu ielā 2, Vecrīgā.

 

Apmeklēt aicināti visi interesenti. Diskusijas otrajā daļā būs iespēja uzdot savus jautājumus un iesaistīties diskusijā ar viesiem. Pasākums norisināsies latviešu valodā. Ieeja bez maksas.

 

Papildus informācija: tel. 24429814

e-pasts: [email protected]

Facebook.com/rigaanglican

 

Rīgas Anglikāņu draudze ir daļa no Anglikāņu komūnijas, kas vieno ap 80 miljonu cilvēku visos kontinentos un ir trešā lielākā kristīgā konfesija pasaulē.

Sv.Pestītāja dievnamā ir gaidīts ikviens – neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, nodarbes, dzimuma, garīgās vai fiziskās veselības, seksualitātes, etniskās vai konfesionālās piederības.

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
PSY
PSY

#‎Psiholoģija‬ + ‪#‎Politika‬ Zivis pūst no galvas. Merkeles plānprātīgā migrantu politika – garīgo traucējumu sekas… Emocijzīme frown Diagnoze: Narcisisms, iracionalitāte, saiknes ar realitāti un savām jūtām zaudēšana, jebkuras kritikas ignorēšana, alkoholisms. mazvērtības komplekss, nespēja atzīt savas kļūdas. Interesanti, ar kādiem garīgiem traucējumiem slimo Latvijas welcomisti kuri atbalsta vājprātīgo Merkeles nelegālo migrantu politiku?