Nenokavējiet īsto brīdi! Džordža Maikla ģimene publicējusi smeldzīgu vēstījumu

Džordžs Maikls

Visiem tiem, kuri šobrīd – gadu pēc Džordža Maikla nāves, klausās hītu „Last Christmas”.

Ir apritējis gads, kopš viņsaulē devās Džordžs Maikls. Viņa ģimene mūziķa oficiālajā lapā  publicējusi smeldzīgu vēstuli visiem viņa daiļrades cienītājiem.

Džordžs Maikls sevi uz mūžīgiem laikiem sasaistīja ar Ziemassvētkiem jau tad, kad vēl grupas Wham! sastāvā iedziedāja par hītu kļuvušo Last Christmas. Šī dziesma ir kļuvusi gandrīz vai par Ziemassvētku himnu. Maikla tuvinieki savā vēstījumā sirsnīgi dēvē viņu par Yoga, pateicas mūziķa talanta pielūdzējiem un skumji atzīst, ka nav viegli klausīties visur skanošo Last Christmas. Tā skan lielveikalos, radiostacijās, pa pretimbraucošo automašīnu logiem un kaimiņu mājās.

Lūk, vēstules fragments:

„Šogad Ziemassvētkos būs grūti bez viņa, bet mēs zinām, ka  savās sērās šajā laikā neesam vieni, jo mūsu lielās ģimenes un patieso draugu sāpes mēs dalām ar daudziem no jums.

Mēs esam „tajā pašā vecumā” un saprotam, ka arī daudzi no jums šajā gadā piedzīvojuši traģiskus zaudējumus.

Yoga mīlēja Ziemassvētkus un vienmēr cerēja, ka uzsnigs sniedziņš… Viņš vēlētos, lai ikviens, kurš viņu mīlēja un apbrīnoja (jā — un viņš zināja, ka tā ir!!), veltītu nedaudz laika tam, lai baudītu viņa mūziku un domātu labas domas, būdams ģimenes un draugu lokā, un novērtētu to.

Kā jau mēs visi zinām, Ziemassvētki ne vienmēr ir gaiši, dzīve nemēdz būt ideāla, un arī ģimenēm mēdz būt grūti laiki…

Yoga dalījās savā mūzikā ar mums visiem, un daudziem no mums viņa teiktie vārdi nozīmēja daudz, bet dzīvē jūtas un svarīgus vārdus bieži paturam sevī, tāpēc ka tieši tos ir visgrūtāk pateikt skaļi.

Tāpēc, ja iespējams, godājot viņa piemiņu šogad, izmantojiet mirkli, dziļi ieelpojiet un sakiet: „Es tevi mīlu”.

Mums vienmēr šķiet, ka laika vēl būs diezgan, vai ne? Bet patiesībā jūs varat īsto brīdi nokavēt…”

Avots: georgemichael.com

Lasiet arī “Džordža Maikla dzīves likumi

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar