Negaidīti: par Rīgas Dinamo galveno treneri kļuvis Sandis Ozoliņš

Ozoliņš

Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas Dinamo galveno treneri pirmdien, 29.maijā, AS Dinamo Rīga padomes sēdē apstiprināts Sandis Ozoliņš.

Pirms lēmuma pieņemšanas padome izvērtējusi vairākus Latvijas un ārvalstu galvenā trenera amata kandidātus.

Ozoliņš daļu no iepriekšējās sezonas bija viens no Rīgas Dinamo galvenā trenera Normunda Sējēja palīgiem.

Kontinentālās hokeja līgas komandas Rīgas “Dinamo” valdes priekšsēdētājs Juris Savickis sarunā ar portālu Championat.com komentēja galvenā trenera izvēli.

“Līgums ar Ozoliņu noslēgts uz gadu ar iespēju to pagarināt uz vēl vienu sezonu. Ar [Bobu] Hārtliju nespējām vienoties,” sacīja Juris Savickis. “Sandis mūsu hokejam ir nozīmīga figūra, viņu labi zina visā pasaulē, un viņš ir izcīnījis Stenlija kausu.”

“Nākamajā sezonā minimālais uzdevums ir iekļūšana izslēgšanas spēlēs. Normunds Sējējs paliek klubā, viņš būs mans palīgs,” Savickis turpina. Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā “Dinamo” ar 58 punktiem 60 spēlēs palika pēdējā vietā Rietumu konferencē un trešo reizi pēdējo četru gadu laikā neiekļuva Gagarina kausā.

44 gadus vecais Sandis Ozoliņš kļuvis par sesto galveno treneri Rīgas “Dinamo” vēsturē. Klubam sākot startēt Kontinentālajā hokeja līgā, pirmos trīs gadu komandu vadīja slovāku speciālists Jūliuss Šuplers, bet pēc tam viņu amatā nomainīja soms Peka Rautakallio. Pie “Dinamo” stūres bijis arī Artis Ābols, vēl viens somu speciālists Kari Heikile un arī Normunds Sējējs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: db.lvsportacentrs.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Saveckis
Saveckis

Kas ir Dinamo?